Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Відео новини

  Депутати Києво-Святошинської районної ради прийняли зміни до бюджету, а також низки соціальних програм на 2019 рік

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів перше в цьому році засідання чергової тридцять третьої сесії районної ради. У ньому взяли участь голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, керівники відомств і структурних підрозділів РДА, органів місцевого самоврядування.

  Під час сесії депутати ухвалили подані райдержадміністрацією зміни до бюджету на 2019 рік та низку змін до соціальних програм. Зокрема, відповідні зміни стосуються будівництва районного басейну в м. Боярка. Будівельні роботи планують розпочати вже весною та закінчити наприкінці цього року. В цьому році в місті з’явиться й сучасна школа бойових мистецтв. Відповідні рішення депутати підтримали одноголосно.

  Шана воїнам інтернаціоналістам

  Керівництво Києво-Святошинського району організувало пам‘ятний захід для воїнів-інтернаціоналістів з нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, яку країна відзначатиме 15 лютого.

  Голова райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова райради Вадим Гедульянов вшанували тих, хто з нами та тих, кого вже немає, а також подякували голові Києво-Святошинської районної організації УСВА Ларисі Козленко, яка є просто берегинею наших захисників.

  У Києво-Святошинському районі вшанували героїв Небесної сотні

  20 лютого, в День пам’яті Героїв Небесної Сотні, у Вишневому відзначили 5-ті роковини розстрілів на Майдані та вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Трагічні події пригадали й очільники Києво-Святошинського району – голова районної державної адміністрації Мирослава Смірнова та голова районної ради Вадим Гедульянов.

  Саме 20 лютого 2014 року під час Революції Гідності в центрі столиці загинуло найбільше активістів. У ці дні протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. До 18 лютого налічувалось 9 загиблих. Із 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78, після 20 лютого ще 20. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську незалежність – до Небесної Сотні. Герої Небесної Сотні назавжди змінили хід української історії, вони віддали свої життя за Україну, за кожного з нас!

  Керівництво Київщини та Києво-Святошинського району проінспектувало нові соціальні об’єкти

  У Києво-Святошинському районі відкрили нові соціальні об’єкти: відремонтований садок, нову амбулаторію та незабаром завершиться будівництво сучасної школи у селі Чабани.

  У дитячому садку «Яблучко» в селі Новосілки зробили капітальний ремонт будівлі. Відтепер, 280 дітей навчаються в оновленому закладі. А для мешканців села Чабани відкрили амбулаторію сімейної медицини. У будівлі зробили капітальний ремонт. Медзаклад може приймати як дітей, так і дорослих. Також голова Київської ОДА Олександр Терещук, голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов проінспектували хід будівництва школи у Чабанах. Це буде сучасна школа. Окрім класів, у закладі буде три ліфти, актовий зал, футбольне поле та два басейни. У школі буде 24 класи та зможе навчатись 720 дітей. Наразі завершено зведення стін та закінчують покрівельні роботи. Завершити будівництво планують до початку осені. У планах – створення нових соціальних об’єктів.

  Ревізія медзакладами Києво-Святошинського району

  Менше ніж за півтора роки у селі Білогородка виріс новий медцентр. Відтепер місцеві матимуть новеньку амбулаторію. Побудували заклад за ініціативи Києво-Святошинської райдержадміністрації та Києво-Святошинської районної ради. Відкрити планують вже на початку березня. Керівництво Києво-Святошинського району, голова РДА Мирослава Смірнова та голова райради Вадим Гедульянов, відвідали й інші медичні заклади. Так, у районній стоматологічній клініці м. Боярка за рік оновили ціле крило. Придбали чотири стоматологічні установки, подвійні компресори та меблі для оснащення медичного кабінету. Найновішим, відтепер, тут вважається фізіотерапевтичний кабінет. Його оновили ультразвуковими інгаляторами, вакуумним масажером та найтехнологічнішими апаратами і приладами. А у стоматологічному відділенні у Вишневому провели капітальний ремонт, придбали дентальний рентгенапарат, стоматологічні установки та медичні меблі.

  У Києво-Святошинському районі розширили відділення жіночої консультації

  У Вишневому розширили відділення жіночої консультації: відтепер працюватиме ще один корпус. У ньому зробили капітальний ремонт та відкрили чотири кабінети, серед яких операційна та маніпуляційна. У відділенні встановили нове інноваційне обладнання. Раніше в цьому приміщенні було дитяче відділення, яке перенесли до іншого корпусу. Після об’єднання двох корпусів, пацієнти зможуть отримувати всю необхідну допомогу в одному місці. Адже в новому відділенні з’явився окремий кабінет УЗД-діагностики.Відділення жіночої консультації єдине в місті. Щоденно в ньому обслуговується понад 250 жінок, а загалом – майже 22 тисячі жінок.Ремонт проводили у два етапи. У 2017 році реконструювали перший корпус. А минулого року завершили ремонт другого приміщення. Кошти виділяли з районного та місцевого бюджетів
   
  У планах керівництва Києво-Святошинського району покращувати медичні послуги. Найближчим часом планують відкрити амбулаторію у селі Білогородка, відкрити комп’ютерний томограф у місті Вишневе та ремонтувати медичні заклади.

  Депутати Києво Святошинської районної ради прийняли подані РДА зміни до бюджету на 2019 рік

  Депутати Києво-Святошинської районної ради під час позачергової сесії прийняли подані РДА зміни до бюджету на 2019 рік. Витрачатимуть кошти на розвиток соціальної сфери, будівництво та ремонт соціальних об’єктів. Це будівництво і ремонт дитячих садків, шкіл, субвенції на розвиток місцевої інфраструктури, закупівля обладнання для медицини, закладів освіти і культури. Крім того, під час засідання підсумували результати виконання програм економічного, соціального та культурного розвитку району. Роботи, які запланували у минулому році, перевиконали на майже на 40% відсотків.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада