Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  До уваги фізичних осіб-підприємців!

           Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області звертає увагу фізичних осіб-підприємців, що єдиний внесок нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладанню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

      Фізичні особи, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язанісамостійно визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

           Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж - це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню, та за який щомісяця сплачені страхові внески в сумі не менше, ніж мінімальний страховий внесок.

           Якщо сума нарахованих страхових внесків менша за мінімальний рівень, страховий стаж становить неповний місяць і обчислюється пропорційно нарахованим внескам.

  У разі наявності заборгованості із єдиного внеску у Вашій індивідуальній відомості про застраховану особу буде відсутня інформація про страховий стаж, що в свою чергу не надасть можливість отримання всіх соціальних виплат, в т.ч. і пенсій, в повному обсязі.

           Згідно даних ГУ ДФС у Київській області станом на 01 січня 2019 року в Києво-Святошинському районі нараховується 4226 фізичних осіб-підприємців, що мають заборгованість по сплаті єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. 

           В зв’язку з цим, рекомендуємо впевнитися про відсутність такої заборгованості, а в разі її наявності терміново її сплатити.

  #UkraineNOW#КиївоСвятошинськеобєднанеуправлінняПенсійногофондуУкраїниКиївськоїобласті#ПФУ

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  Наталія Цар

  +38 (044)409-09-75

  press.gedulianov@gmail.com

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада