Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Перерахунок пенсій з 1 березня 2019 р.

  З 1 березня 2019 року Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсій, передбачений частиною другою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
  Для перерахунку пенсій звертатись до органів Пенсійного фонду із заявою не потрібно, його проведено автоматично.

  Суть перерахунку: показник середньої заробітної плати, який застосовується для перерахунку пенсій, збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, за попередній рік.

  ЛЕГАЛІЗАЦІЯ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ У 2019 РОЦІ

  Основне джерело наповнення бюджету Пенсійного фонду України –відрахування від фонду оплати праці, адже заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення.

  ДО УВАГИ БУХГАЛТЕРІВ ТА КЕРІВНИКІВ ОРГАНІЗАЦІЙ, ПІДПРИЄМСТВ ТА УСТАНОВ!

  З набранням чинності новою редакцією Положення про Реєстр застрахованих осіб для підтвердження страхового стажу видається спеціальна довідка за формою згідно додатком 9 «Дані про трудовий та страховий стаж». Цю довідку може отримати як працівник особисто, так і роботодавець через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду після реєстрації.

  Виплати пенсіонерам субсидії готівкою

  6 лютого 2019 року Кабінетом Міністрів України було прийнято рішення щодо монетизації субсидій. Це означає, що вже в березні цього року гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії готівкою. 

  Можливості та переваги інформаційного сервісу Веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України

          Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України – сучасний спосіб надання інформації, дистанційного обслуговування громадян за допомогою сучасних електронних сервісів. Пенсійних фонд надає можливість кожному громадянину індивідуально здійснювати постійний контроль за даними, що впливають на його соціальні права. Кожна застрахована особа має можливість контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків своїм роботодавцем та суму, з якої вони перераховуються (доступ до інформації з їх облікових карток – довідки форми ОК-5 та ОК-7). Перевагою веб-порталу електронних послуг фонду є, зокрема, можливість дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління (формування запитів на попередню підготовку документів, можливість подачі скарг, запис на прийом до фахівців Фонду, підключення смс-повідомлень від Фонду, отримання електронних документів з QR-кодом). Також користувачі Веб-порталу за допомогою електронно-цифрового підпису (ключа ЕЦП) мають можливість заповнити звернення на призначення/перерахунок пенсії та надіслати його до підсистеми “Звернення”.

  До уваги фізичних осіб-підприємців!

           Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області звертає увагу фізичних осіб-підприємців, що єдиний внесок нараховується на суму доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладанню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

  ЛЕГАЛЬНА ЗАРПЛАТА – ЗАПОРУКА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ СЬОГОДНІ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕНОЇ СТАРОСТІ В МАЙБУТНЬОМУ

  Забезпечення працівників заробітною платою, не меншою за встановлену законодавством мінімальну та своєчасна і у повному обсязі сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування – обов’язок і справа ділового сумління кожного роботодавця. Саме ці чинники є запорукою соціального захисту й пенсійних перспектив найманих працівників, відповідальність за яких має усвідомлювати кожен керівник, який будує трудові відносини на засадах чесності й порядності.

  ПРАВО НА ПЕНСІЮ ЗА ВІКОМ З 01.01.2019

          Відповідно до частини першої статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003 № 1058-IV (далі – Закон № 1058-IV) передбачено, зокрема, що з 01.01.2019 право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 26 років.

  Перерахунки пенсій з 01 січня 2019 року

       З 1 січня 2019 року стартував черговий етап підвищення пенсій особам, які були звільнені з військової служби.

   Розмір військової пенсії обчислюється у відсотках від відповідного військового грошового забезпечення. Грошове забезпечення військовослужбовців складається з посадового окладу, окладу за військове звання та вислуги років.

  Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян

  Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов”язки. 

  Г Р А Ф І К проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації

  Г Р А Ф І К

  проведення особистого прийому громадян
  керівництвом Київської облдержадміністрації
  (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1)

   

  з/п

  Дні

  тижня

  Прізвище, ініціали керівника, який веде прийом

   

  Посада керівника,

  який веде прийом

  Години прийому

  1.

  перша, третя середа щомісяця

  Терещук О.Д.

  голова

  облдержадміністрації

  15.00-17.00

   

  2.

  перша, третя середа щомісяця

   

  перший заступник голови облдерж­адміністрації

  10.00-12.00

   

  3.

  перший, третій четвер

  щомісяця

   

  заступник голови облдержадміністрації

  11.00-13.00

   

  4.

  перший, третій вівторок щомісяця

  Арешкович А.О.

  заступник голови облдержадміністрації

  10.00-12.00

  16.00-18.00

   

  5.

  перший, третій четвер

  щомісяця

  Назаренко Д. Ю.

  заступник голови облдержадміністрації

  14.00-16.00

   

  6.

  перша, третя п’ятниця щомісяця

  Кучер В.А.

  заступник голови облдержадміністрації

  10.00-12.00

   

  7.

  перший, третій понеділок

  щомісяця

   

  заступник голови облдержадміністрації

  14.00-16.00

   

  8.

  субота

  За окремим графіком

   

   

  Жінки, яким присвоєно звання „Мати-героїня”, інваліди Другої світової війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України приймаються позачергово.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада