Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Переваги офіційного працевлаштування та недоліки отримання нелегальної зарплати

           Заробітна плата не лише поєднує інтереси працівників, роботодавців та держави, а й безпосередньо впливає на рівень життя населення.

  На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України запрацював кабінет роботодавця

  Києво-Святошинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області інформує, що Пенсійний фонд України продовжує розширювати можливості веб-порталу електронних послуг. Відтепер на порталі функціонує кабінет страхувальника (роботодавця), в якому для працедавця доступна інформація щодо забезпечення соціальних пра його працівників, про правильність подання звітності тощо.

  Графіки проведення особистого прийому громадян

  Графік проведення особистого прийому громадян керівництвом Київської облдержадміністрації (м. Київ, пл. Лесі Українки, 1) та Графік особистого прийому громадян керівництвом Пенсійного фонду України та керівниками структурних підрозділів

  ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ - СПІЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ»

  Нині однією із проблем нашої держави, яка потребує уваги, є нелегальна зайнятість населення. Іноді визначити хто ж є винним в збільшенні випадків не оформлення трудових відносин з працівниками є досить важко. З одного боку основну відповідальність за порушення трудового законодавства несуть роботодавці, які допускають до роботи працівника без оформлення трудових відносин, намагаючись уникнути сплати податків, дотримання соціальних гарантій працівників, встановлених чинним законодавством. З іншого боку деякі працівники свідомо не бажають належно оформлювати трудові відносини з роботодавцями, маючи свої особисті мотиви – хтось не бажає сплачувати податки, хтось аліменти…

  Пам’ятка для роз’яснення деяких питань при зверненні осіб за призначенням субсидії

  1. У разі звернення застрахованої особи, в тому числі фізичної особи-підприємця за інформацією про сплачені суми єдиного внеску:

  повідомляємо про порядок отримання інформації про сплачені суми єдиного внеску:

  Для отримання довідки ОК-5 та ОК-7 рекомендуємо:

  звернутись до Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в громадську приймальню тел. 04598-7-36-32, за адресою місто Вишневе, вулиця Святошинська, 50 та смт Макарів, вулиця Проектна,5, тел. 04578-5-26-92

  При собі мати паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування.

  1. У разі звернення особи, яка не є застрахованою особою в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (не була застрахованою особою у періоди січень-червень):

  інформуємо про можливість укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі - договір про добровільну участь), в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за будь- які місяці в періоді (січень-червень), та про розмір мінімального страхового внеску на дату звернення (сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2(3723 грн. х 22% х2 - 1638,12 грн));

  для укладення договору про добровільну участь необхідно звернутись до Києво-Святошинської ОДПІ ДФС у Київській області, яка знаходиться за адресою місто Вишневе, вулиця Ломоносова, 34 (далі ДФС).

  1. У разі звернення особи, яка є застрахованою особою у т. ч. підприємцем, та за яку не сплачено (яка не сплатила) єдиний внесок або сплачено (сплатила) у розмірі менше мінімального розміру страхового внеску за окремі періоди:

  повідомляємо про можливість отримання інформації через веб-портал з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про несплату платежів за відповідні періоди, а також про неврахування цих періодів до страхового стажу зареєструвавшись на веб-порталі в Києво-Святошинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області (м. Вишневе, вул. Святошинська, 50, відділ персоніфікації тел. 04598-7-23-41);

  у разі заборгованності необхідне погашення боргу зі сплати єдиного внеску на рахунки відповідних органів ДФС (якщо особа - підприємець);

  застрахована особа маєте право вимагати від страхувальника (якщо особа- найманий працівник) сплати страхових внесків, у тому числі в судовому порядку (пункт 3 частини першої статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

  Типовий договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску)про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску)

  Усі категорії пенсіонерів, які отримують або бажають отримувати пенсійні виплати через Державний Ощадний банк України, мають можливість отримати електронне пенсійне посвідчення (ЕПП).

  ЕПП – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

  Легальна зарплата!!!!!!!!!

             На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали нормою життя. Виплати у «конвертах» стали одною із складових тіньової економіки. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії.

  Вимагайте від роботодавців виплати заробітної плати відповідно до законодавства.

  Проблема виплати заробітної плати в «конвертах» і неоформлених працівників все ще залишається не вирішеною остаточно. Обсяг надходжень з податку на доходи фізичних осіб є значним вкладом до місцевих бюджетів, тому реалізація завдань по виконанню соціально економічних програм безпосередньо пов'язана з виплатою легальної заробітної плати.

  Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

  Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

  Право вибору виду пенсії

          Відповідно до статті 10 Закону 1058 особі, яка має одночасно право на різні види пенсії (за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника), призначається один із цих видів пенсії за її вибором.

  Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України

   Веб-портал portal.pfu.gov.ua надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з органами ПФУ, дистанційно отримувати послуги, які раніше вимагали особистого звернення в управління Фонду.

  Оголошення

  Відповідно до плану проведення перевірок на 2018 рік, затвердженого начальником головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, з 17 вересня 2018 року в Києво-Святошинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області буде проводитися внутрішній аудит.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада