Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  У квітні відбулось 5 перерахунків пенсій

  • Карантинні перерахунки пенсій

  Незважаючи на стан надзвичайної ситуації, в квітні 2020 року майже 553 тисячам пенсіонерів, які перебувають на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області, виплачено 2 млрд. 328 млн. грн. пенсійних виплат. За день у квітні 2020 року в середньому виплачувалось майже 106 млн. грн.

  473,39 тис. пенсіонерів підвищено розмір пенсії

  У травні 2020 року Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області виплачуватиме проіндексовані пенсії.

  Києво-Святошинський ВОГ інформує

  У Києво-Святошинському районні Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги 15313833 гривень.

  480,3 млн. грн. спрямовано на виплату одноразової грошової допомоги пенсіонерам Київщини у розмірі 1000 гривень

  23 квітня Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області спрямувало на виплату одноразової грошової допомоги понад 480 мільйонів гривень.

  До уваги майбутніх пенсіонерів!

  В Головному управлінні Пенсійного фонду України у Київській області обслуговується понад 555 тисяч отримувачів пенсій. У першому кварталі 2020 року їм виплачено 5 млрд. 386 млн. грн. Слід зазначити, що пенсіонери Київщини свої пенсії отримують вчасно та в повному обсязі.

  До відома одержувачів пенсії по інвалідності, у яких інвалідність встановлена на певний термін, а дата переогляду привадає на період карантину

  На період карантину виплата пенсій по інвалідності, призначених відповідно до ЗУ «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», НЕ ПРИПИНЯЄТЬСЯ.

  Перерахунок пенсій пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років

  На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2020 № 251, Головним управлінням Пенсійного фонду України у Київській області проведено перерахунок пенсії пенсіонерам, яким виповнилось 80 і більше років та розмір пенсії яких не перевищує 9205,19 грн., а саме встановлено щомісячну компенсаційну виплату в розмірі до 500 грн. Тобто, розмір пенсії разом з компенсаційною виплатою та надбавками, підвищеннями, зокрема, пенсією за особливі заслуги перед Україною після проведення перерахунку не може перевищувати 9205,19 грн. Крім того, у разі коли після встановлення щомісячної компенсаційної виплати розмір пенсійної виплати з урахуванням зазначеної виплати, надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації, щомісячної компенсації у разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством (крім пенсій за особливі заслуги перед Україною), у пенсіонерів, які отримують пенсію, призначену відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» за наявності страхового стажу (у чоловіків - 25 років, а у жінок - 20 років), не досяг 2600грн., таким особам встановлено доплату до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

  Перерахунок пенсій для працюючих пенсіонерів.

  Згідно частини 4 ст. 42. Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування», у разі якщо застрахована особа після призначення пенсії продовжувала працювати, перерахунок пенсії проводиться з урахуванням не менш як 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі. Перерахунок пенсії проводиться із заробітної плати (доходу), з якої обчислена пенсія.

  Доплата окремим категоріям пенсіонерів та індексація пенсії

  1 квітня 2020 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році», яка передбачає:

  Веб-портал Пенсійного фонду України

  Залишайся вдома! Отримуй послугу Пенсійного фонду дистанційно!

  “Е-пенсія” - признач пенсію в “один дотик”

  ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ
  ПРЕСРЕЛІЗ

  “Е-пенсія” - признач пенсію в “один дотик”

  Київ. 9 серпня 2019 року

  Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в “один дотик” через вебпортал електронних послуг Фонду.

  Графік особостого прийому громадян керівництвом головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада