Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Рятувальники Києво-Святошинського району закликають громадян не провокувати пожежі у екосистемах!

  На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. За таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах. Так кожного дня виникає  близько 20 пожеж трав'яного настилу, сміття, дерев на території району.

  Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу, можуть спричинити пожежі будівель, знищити лінії електромереж, газо- та нафтопроводів, лісові насадження.

  Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають у результаті людської недбалості та неуважності. Особливо збільшується кількість такого роду пожеж у весняно-літній період.

  Співробітники Служби порятунку нагадують людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття. Рятувальники особливо наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

  Крім того, рятувальники нагадують, що самовільне випалювання рослинності або її залишків суворо забороняється.

  Шановні громадяни! 
  Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». 
  Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада