Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Правила пожежної безпеки в побуті

  Насичення квартир різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирах та будинках у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

  Головне управління ДСНС України у Київській області запрошує на роботу

  9-державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Київській області (м. Вишневе), пропонує працевлаштування на вакантні посади рядового та молодшого начальницького складу служби цивільного захисту (пожежний-рятувальник та водій пожежного автомобіля).

  Напередодні релігійних свят рятувальники наголошують на дотриманні правил пожежної безпеки.

  Напередодні Великодня, рятувальники звертаються до усіх громадян: нехтування елементарними правилами пожежної безпеки може призвести до біди!

  Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України нагадує про пожежну та техногенну безпеку на виборчих дільницях.

  21 квітня в Україні відбудуться вибори президента. Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України нагадує про пожежну та техногенну безпеку на виборчих дільницях.

  Увага! Розшукуються герої. Державна служба України з надзвичайних ситуацій розшукує героїв

  Якщо Ви стали свідком героїчного вчинку, або Вам відома людина, що виявила відвагу під час порятунку людини, повідомте про неї за телефоном 101, Україна повинна знати своїх героїв.

  Рятувальники Києво-Святошинського району закликають громадян не провокувати пожежі у екосистемах!

  На території України спостерігається підвищення температурних показників та незначна кількість опадів. За таких умов можливе виникнення пожеж у природних екосистемах. Так кожного дня виникає  близько 20 пожеж трав'яного настилу, сміття, дерев на території району.

  Внаслідок загорання трав`яного настилу згорів автомобіль

  1 квітня о 14:03 до оперативно – диспетчерської служби Києво-Святошинського району надійшло повідомлення про пожежу в с Княжичі на вулиці Вишнева.

  До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби

  З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 31 березня виборів Президента України, з 9 години 25 березня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада