Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  До завершення процесу волевиявлення громадян підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби

  З метою підвищення готовності органів та підрозділів ДСНС до дій за призначенням у разі виникнення надзвичайних ситуацій, а також організації заходів щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, задіяних до проведення 21 липня позачергових виборів до Верховної Ради України, з 9 години 15 липня органи управління і сили ДСНС України переведені на посилений режим несення служби.

  Увага! Попередження про погіршення погодних умов!

  За даними УкрГідрометцентру, вдень 15 липня у північних та більшості центральних областей грози, місцями шквали 15-20 м/с.

  Звернення Головного управління ДСНС України у Київській області до населення та керівників сільгосппідприємств

  На Київщині  розпочався сезон жнив.   І наразі актуальними залишаються питання безпечної жнивної кампанії.    Одним з факторів ризику у період жнивної кампанії – спалювання стерні, післяжнивних залишків та розкладання багать на полях. Подібні дії – прямий шлях до виникнення пожеж. Для того аби завершити жнива без пожеж потрібна постійна пильність та ретельне дотримання протипожежних вимог  - саме це гарантує безпеку як у жнива, так і в період транспортування та зберігання зерна.

  Увага! Попередження про погіршення погодних умов!

  За даними УкрГідрометцентру,8 липня в Україні місцями грози, вдень у центральних, південних та більшості східних областей місцями значні дощі, подекуди шквали 15-20 м/с (І рівень небезпечності).

  Рятувальники вкотре наголошують про небезпеку на водних об’єктах

  Оскільки літній період на території Київської області в більшості випадків пов'язаний з відпочинком громадян на водоймах, отож рятувальники Київщини вкотре наголошують на серйозну загрозу, яку являє собою безпечне поводження на воді.

  Попередити вчасно - уникнути біди

  Влітку, з початком канікул, наших дітей підстерігає підвищена небезпека на дорогах, біля водойм, в лісі, на ігрових майданчиках, в саду, на подвір'ях. Цьому сприяє погода, літні поїздки і цікавість дітей, наявність вільного часу, а головне відсутність належного контролю з боку дорослих.

  Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні, Києву та Київській області

  За прогнозом УкрГідрометцентру, 19-23 червня в Україні, крім більшості районів західних областей, переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. По Києву та Київській області 19-23 червня надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

  Рятувальники Києво-Святошинського району продовжують профілактичні рейди на воді

  Рятувальники Києво-Святошинського району продовжують профілактичні рейди на воді. Так 12 червня аби не допустити нещасних випадків під час відпочинку населення біля водойм працівниками Києво-Святошинського районного відділу Головного управління ДСНС України у Київській області провели рейд на місцевому озері с.Білогородка.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада