Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  У Києво-Святошинській районній раді триває підготовка до чергової 40-ї сесії

  У Києво-Святошинській районній раді триває підготовка до чергової 40-ї сесії районної ради. 26 листопада відбулося засідання президії районної ради, яке провів в.о. голови Дмитро Гусятинський за участі заступника голови райради Олександра Однороманека, заступника голови райдержадміністрації Михайла Лєзніка, членів президії.

  Відтак, в ході засідання керівництво, голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку денного чергової сесії районної ради, що відбудеться 28 листопада.

  На розгляд депутатського корпусу будуть винесені питання змін до бюджету та кількох програм. Зокрема, програм, що стосуються соціального захисту окремих категорій громадян, допомоги дітям-сиротам, дітям з інвалідністю, дітям, позбавленим батьківського піклування, допомоги ветеранам бойових дій на сході України, а також компенсації пільгового проїзду києво-святошинців пільгових категорій на залізничному транспорті приміського сполучення.

  Нагадаємо, раніше відбулося засідання постійної комісії з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозберігаючих технологій, постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, праці та соціального захисту населення, а також спільне засідання постійних комісій з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій та з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму.

  DSC_0227
  DSC_0242
  DSC_0250
  DSC_0256
  DSC_0260
  DSC_0241

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада