Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  В районній раді обговорили механізм переходу навчальних закладів на фінансову автономію

  26 листопада, у вівторок, відбулася постійна комісія Києво-Святошинської районної ради з питань управління комунальним майном, діяльності комунальних підприємств, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозберігаючих технологій, в ході якої обговорили механізм переходу навчальних закладів на фінансову автономію.

  Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь народний депутат Максим Дирдін, заступник голови районної ради Олександр Однороманеко, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік.

  Також засідання постійної комісії відвідали керівники навчальних закладів району, котрі готові отримати фінансову автономію з наступного бюджетного року. Вони озвучили проблемні точки, з якими зіштовхуються при підготовці до важливого кроку.

  У свою чергу депутати-члени постійної комісії звернулися до відділу освіти РДА з дорученням найближчим часом напрацювати реальну дорожню карту та донести її до відома всіх керівників навчальних закладів, а також до 29 листопада видати наказ про перехід на фінансову автономію і направити його в адміністрації закладів освіти.

  «Ми також запропонували направити єдину форму кошторису, одного із основних документів, яким будуть користуватися керівники навчальних закладів. Ці прості 3 кроки дозволять школам вчасно розпочати процес переходу на фінансову автономію. Зі сторони депутатського корпусу робимо все, щоб допомогти їм швидко, правильно і безболісно пройти цю складну процедуру. Впевнені, що відділ освіти дослухається до наших прохань і пропозицій», — наголосив депутат Андрій Вентов.

  Також він запропонував проводити зустрічі такого формату повторно, аж до вирішення усіх гострих питань. Наступна відбудеться вже за тиждень, 3 грудня.

  Депутати переконані, що в цьому питанні треба працювати спільно, разом виходити на чіткі рішення.

  DSC_0033
  DSC_0025
  DSC_0041
  DSC_0043
  DSC_0071
  DSC_0074
  DSC_0082
  DSC_0096
  DSC_0105
  DSC_0058

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада