Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  В.о. голови районної ради Дмитро Гусятинський відвідав Вишнівську школу №4

  Днями в.о. голови Києво-Святошинської районної ради Дмитро Гусятинський відвідав Вишнівську школу №4 на прохання батьківського активу й адміністрації навчального закладу.

  Під час свого візиту Дмитро Гусятинський оглянув приміщення та обладнання шкільної їдальні. Директор ЗОШ №4 Володимир Коваленко, завідуюча Алла Хомицька та голова ради школи Інна Залізко розповіли про болючу для них проблему - застаріле обладнання. Керівник районної ради зазначив, що вирішення цього питання візьме на особистий контроль.

  "Я вважаю, що школи Києво-Святошинського району повинні отримати фінансову автономію вже з наступного бюджетного року. На даний час, більше 10-ти шкіл заявили про намір отримати автономію, з них 3 - з Вишневого. Адміністрація навчальних закладів готова брати на себе відповідальність за належне харчування своїх вихованців. А ми у свою чергу, готові їх підтримати", - зазначив в.о. голови  районної ради.

  Попередньо, школи переводитимуть на фінансову автономію вже з наступного бюджетного року. Наразі процес харчування школярів налагоджують. Нещодавно в результаті публічного конкурсу з залученням громадськості було обрано нового директора комунальної установи "Дитяче харчування" Києво-Святошинської районної ради. Керівництво району висловлює надію, що Наталії Науменко вдасться налагодити процес.

  2
  3
  4

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада