Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Дітей Києво-Святошинського району відправили на відпочинок до Україномовного табору в Угорщині

  Цими вихідними спільними зусиллями Державного самоврядування українців Угорщини, Києво-Святошинської районної ради і відділу культури Києво-Святошинської райдержадміністрації  в рамках Всеукраїнського патріотично-мистецького проєкту “Браття українці” в Угорщину на відпочинок відправили обдарованих дітей району. Школярі відпочиватимуть в Україномовному таборі на озері Балатон, що є одним із найкращих місць для відпочинку у всій Європі.

  Відповідно до цього проєкту 10 найталановитіших дітей з музичних шкіл, з районного будинку культури  та дві дитини учасників АТО поїхали до Будапешту. В таборі вони будуть спілкуватися з українською діаспорою, з дітьми, які мають українське коріння, але мешкають в Угорщині.

  «В чудовому Україномовному таборі на Балатоні школярі вивчатимуть угорську мову, ділитимуться особливостями культури, відпочиватимуть, також для них проводитимуть тренінги. До групи включили і дітей військовослужбовців. Переконаний, це буде незабутня поїздка, сповнена приємними враженнями. Щиро бажаю дітям прекрасного і незабутнього відпочинку та щасливої дороги! Цей проєкт лише стартує, але маємо надію, що співпраця продовжиться і в наступних роках», - зазначив очільник Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.

  Проводжав дітей у подорож і Дмитро Гончаренко, керівник відділу культури райдержадміністрації. За його словами, така ініціатива виникла ще у минулому році, коли керівництво району разом із проєктом «Браття українці», керівником якого є Володимир Гейзер, лідер гурту «Шабля», автор та виконавець гімну АТО, за участі української діаспори в Угорщині у Вишневому організували концерт до Дня Незалежності України. Тоді на заході виступали талановиті діти та колективи Києво-Святошинського району.

  Мета цьогорічної поїзди - спілкування та налагодження міжнародних відносин для того, щоб згодом можна було вже більші групи відправляти до Угорщини. Супроводжує групу дітей Києво-Святошинського району директор Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва Стаменова Тетьяна, досвідчний фахівець та педагог з багатолітнім стажем.  Всі витрати щодо проживання, харчування, екскурсійної програми взяла угорська сторона, батьки дітей з України оплатили лише дорогу до Будапешту й у зворотному напрямку.

  DSC_0130
  DSC_0117 (3)
  DSC_0132 (2)
  DSC_0114 (4)

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  Наталія Цар

  +38 (044)409-09-75

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада