Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  З 1 жовтня 2019 року стартує монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

  Відповідно до ухваленого рішення паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

  Донедавна пенсійне посвідчення було документом, який лише підтверджує статус пенсіонера. Його пред’являли для користування пільгами, одержання знижки при розрахунку в торгівельній мережі чи аптеках. Такі посвідчення (пластикові картки, а, подекуди, ще й паперові) нині втрачають свою актуальність і, незабаром, залишаться у минулому, адже нове електронне пенсійне посвідчення (ЕПП) значно розширює можливості його користувача.

  Насичення квартир різноманітними газовими, електропобутовими приладами і хімічними препаратами представляє значну небезпеку виникнення пожежі в квартирах та будинках у разі навіть найменшого порушення встановлених правил пожежної безпеки. В той же час досвід показує, що населення часто порушує ці правила, не приділяючи їм належної уваги або просто тому, що не знає їх. Це призводить до того, що у житлових будинках пожежі виникають значно частіше, ніж у громадських або виробничих будівлях.

  9-державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Київській області (м. Вишневе), пропонує працевлаштування на вакантні посади рядового та молодшого начальницького складу служби цивільного захисту (пожежний-рятувальник та водій пожежного автомобіля).

  Менш ніж за місяць від запуску електронних рецептів у програмі «Доступні ліки» лікарі виписали перший мільйон рецептів без папірців. А 9 травня о 17:54 годині було відпущено мільйонний лікарський засіб в одній з аптек у Кривому Розі, повідомляє НСЗУ. Це свідчить про те, що ліки для українців стали ще доступнішими, а лікарі і пацієнти охоче користуються форматом електронного рецепта.

  Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?
  Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

  Шановний Анатолію Леонідовичу!
  Києво-Святошинська районна рада вітає Вас із Днем народження!

  Від усього серця бажаємо благополуччя, доброго настрою та успіхів! Втілюйте свою мрію в реальність, перетворюйте слово в дію, мету — в досягнення! Бажаємо здоров'я, любові, життєвої сили та енергії на довгі роки.

  Хай рідні та близькі радують і допомагають Вам у щоденних справа, а невдачі та тривоги оминають стороною. Бажаємо великих перемог, щоб кожен день надихав на нові справи, а робота була в радість. Всіх земних благ!

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради
  Вадим Гедульянов

  Сторінка 1 із 86

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада