Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Шановний Владиславе Олександровичу!
  Києво-Святошинська районна рада вітає Вас з Днем народження!

  Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим рідним, сімейного благополуччя і злагоди, радості й добра!

  Зичимо, щоб у всіх справах завжди супроводжувала вдача, щоб Ваші добрі починання знаходили підтримку друзів і колег. Нехай з легкістю реалізовується заплановане, а в душі панує спокій. Натхнення Вам, віри і Божого благословення.

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради                             Вадим Гедульянов

          Відповідно до частини першої статті 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” від 09.07.2003 № 1058-IV (далі – Закон № 1058-IV) передбачено, зокрема, що з 01.01.2019 право на призначення пенсії за віком мають особи після досягнення віку 60 років та наявності страхового стажу не менше 26 років.

  Доброго дня! Ми з моєю коханою дівчиною хочемо одружитись  якнайшвидше але проблема в тому, що ми проживаємо в різних містах. Скажіть, що нам робити, куди подати документи  і чи обов’язково для цього чекати місяць?

  Шановний Артеме Геннадійовичу!
  Києво-Святошинська районна рада вітає Вас з Днем народження!

  Зичимо міцного здоров'я і радості, добробуту і злагоди в родині, натхнення й успіхів у роботі!

  Нехай постійними супутниками у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас, даруючи вдачу, вірних і надійних друзів, колег, партнерів.

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради                            Вадим Гедульянов

  Наближається одне із найважливіших релігійних свят — Водохреща. Саме 19 січня люди масово йдуть на водойми аби зануритися у крижану воду. Проте варто пам'ятати про дотримання правил безпеки, щоб уникнути виникнення надзвичайних подій та трагічних наслідків.

  За даними УкрГідрометцентру, 10 січня у південних, вдень і в східних областях пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини; в Одеській, Миколаївській, Херсонській областяхсніг з переходом в дощ, місцями значні опади, ожеледь і налипання мокрого снігу, в Запорізькій області значний сніг.

       З 1 січня 2019 року стартував черговий етап підвищення пенсій особам, які були звільнені з військової служби.

   Розмір військової пенсії обчислюється у відсотках від відповідного військового грошового забезпечення. Грошове забезпечення військовослужбовців складається з посадового окладу, окладу за військове звання та вислуги років.

  Ці споруди зазвичай становлять історичну, культурну, архітектурну та духовну цінність. Особливостями пожежної небезпеки в культових спорудах є те, що в них використовується відкритий вогонь: свічки та світильники. Крім цього, стародавні культові споруди переважно виготовлені з дерев’яних матеріалів.Пожежі, що виникають у таких спорудах, є резонансними, завдають як матеріальних, так і великих моральних збитків державі та суспільству.

  Шановний Василю Ростиславовичу!

  Києво-Святошинська районна рада вітає Вас з Днем народження!

  Щиро бажаємо Вам козацького здоров'я, радості, сімейного затишку і благополуччя. Нехай родина буде надійною опорою у всіх починаннях, а тепло друзів надихає на добрі справи.

  Хай спокій і натхнення завжди живуть в душі, вдача супроводжує у всіх починаннях. Зичимо нових професійних досягнень і стабільності, щоб Ваша праця завжди завершувалася очікуваними результати та високими винагородами.

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради                        Вадим Гедульянов

  За даними УкрГідрометцентру, внаслідок переміщення активного циклону в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Донецькій, Луганській, Харківській областях очікується ускладнення погодних умов: 

  1. Чи потрібно повторно подавати документи?

  Так, усім отримувачам пільг і субсидій обов’язково потрібно У ТРАВНІ подати Заяву на монетизацію і Декларацію про доходи в управління соціального захисту населення та надати дозвіл на обробку персональних даних.

  20 грудня для діток учасників бойових дій міста Боярки за підтримки голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульнова відбувся районний дитячий захід з нагоди передноворічних свят.

  Одним з основних пріоритетів діяльності Пенсійного фонду України є підвищення якості обслуговування громадян. Зокрема, зменшення необхідності особистого відвідання і часу обслуговування, а також підвищення якості своєчасного та доступного інформування українців про зміни в пенсійному законодавстві, їхні права і обов”язки. 

  Сторінка 1 із 81

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада