Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  ПАМ’ЯТКА застрахованої особи для отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»

  З 14.12.2020 р. буде відновлено прийом громадян в пунктах обслуговування:
  с. Дмитрівка  понеділок з 9.00 до 13.00

  с. Білогородка   вівторок з 9.00 до 13.00

  м. Боярка   середа з 9. 00 до 15.00

  смт. Чабани  середа з 9.00 до 15.00

  Цьогоріч 10 688 мешканців Київщини скористалися правом на податкову знижку, подавши відповідні декларації про майновий стан та доходи, які отримали у 2019 році. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «У поточному році кількість платників, які бажають повернути частину витрачених коштів, зросла на 1 345 осіб, порівняно з аналогічним періодом 2019 року. У поданих з початку року деклараціях жителі області вказали до повернення суму у 23,3 мільйона гривень, з яких вже перераховано на їхні рахунки 19,2 мільйона гривень», - зазначив очільник податкової служби Київщини.

  Головне управління ДПС у Київській області інформує, що суб’єкт господарювання при заповненні Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (для повідомлень щодо сертифікатів відкритих ключів, які застосовуються в ПРРО) за формою J/F1391801 для електронної печатки програмного реєстратора розрахункових операцій повинен зазначати:

  у колонці 1 - назва суб’єкта господарювання;

  у колонці 2 - податковий номер суб’єкта господарювання;
  у колонці 3 - ідентифікатор ключа суб’єкта з печатки суб’єкта господарювання;

  у колонці 4 - роль (касир/старший касир).

  Наразі в територіальних органах ГУ ДПС у Київській області обліковується 179,9 тисяч платників. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. За наданою інформацією, приріст до показника відповідного періоду 2019 року становить 4% або 6,7 тисяч платників. Загалом на Київщині зареєстровано 77,4 тисяч юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців - 102,5 тисяч.

  «Незважаючи на несприятливі економічні фактори, пов’язані з пандемією, викликаною коронавірусом COVID-19 та карантинні обмеження, спостерігається позитивна динаміка надходжень податку на прибуток до бюджету. Так, з початку 2020 року підприємства Київщини збільшили відрахування податку на прибуток на 10% порівняно з відповідним показником січня-жовтня 2019 року», - такі дані навів очільник податкової служби пристоличного регіону Олександр Загорський. «Станом на 1 листопада зі своїх прибутків бізнес області спрямував до Державної скарбниці 2,4 мільярда гривень, що на 207,3 млн грн більше за суму, сплачену минулоріч».

  За 10 місяців поточного року платники Київщини сплатили до Держбюджету 6,1 млрд грн ПДВ. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. «За період січень-жовтень бізнес пристоличного регіону збільшив динаміку приросту у сплаті ПДВ на 23%, що у грошовому вираженні дорівнює 1,1 мільярда гривень додаткових для бюджету коштів», - підкреслив Загорський.

  Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що фізичні особи – підприємці платники – єдиного податку, які надають послуги за договорами доручення, комісії, транспортного експедирування та агентськими договорами, обсяг доходу яких протягом календарного року перевищив 1000000 грн., зобов’язані при провадженні своєї господарської діяльності застосовувати реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) та/або програмні РРО (далі – ППРО) з видачею в обов’язковому порядку розрахункового документа встановленої форми на повну суму проведеної операції або перейти на використання виключно безготівкових розрахунків.

  За січень-жовтень 2020 року платники податків пристоличного регіону спрямували до зведеного бюджету 25,3 млрд. грн. Такі дані навів в.о. начальника податкової служби Київщини Олександр Загорський. Він, зокрема, підкреслив, що цьогорічний показник збільшився на 12% або 2,6 млрд грн порівняно з надходженнями відповідного періоду 2019 року.

  Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

  Бажаємо міцного здоров’я, удачі, поваги, реалізації планів та нових ідей.

  Нехай успіх завжди буде на Вашому боці, а кожен день буде сповнений радістю і любов’ю рідних та близьких.

   

  З повагою
  Голова ради                                      Дмитро Гусятинський

  Головне управління ДПС у Київській області нагадує, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України -  ст.24 Кодексу законів про працю України.

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України № 822-ІХ “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”, який Верховна Рада України ухвалила на позачерговій сесії 25 серпня 2020 року, згідно з яким з 1 вересня збільшено мінімальну заробітну плату з 4 723 до  5 000  гривень. 

  Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що при здійсненні розрахунків у безготівковій формі із застосуванням електронних платіжних засобів, з використанням платіжного терміналу, поєднаного з реєстратором розрахункових операцій (далі – РРО), суб’єкт господарювання повинен проводити розрахункові операції через належним чином зареєстрований РРО із роздрукуванням відповідних розрахункових документів, крім суб’єктів господарювання, які згідно з чинним законодавством можуть не застосовувати РРО при розрахунках за продані товари та надані послуги.

  Як зазначив очільник ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський, онлайн спілкування з податківцями обрало понад 151 тисячі платників. Це більш ніж 84% від загальної кількості суб’єктів господарювання Київщини. Загалом по Україні цей показник становить 83%. Більш активно долучаються до електронної звітності юридичні особи – 93,3% або 72076 суб’єктів господарювання. Питома вага фізичних осіб – підприємців становить 72% або 73674 платника.

  Від усього серця вітаємо Вас з Днем народження!

  Бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, нових ідей та продуктивної роботи.

  Нехай кожен день життя буде щедрим на нові враження, натхнення Вам на нові справи і енергії для їх втілення в життя!

   

  З повагою
  Голова ради                                  Дмитро Гусятинський

  Сторінка 1 із 101

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада