Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  1. У разі звернення застрахованої особи, в тому числі фізичної особи-підприємця за інформацією про сплачені суми єдиного внеску:

  повідомляємо про порядок отримання інформації про сплачені суми єдиного внеску:

  Для отримання довідки ОК-5 та ОК-7 рекомендуємо:

  звернутись до Києво-Святошинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області в громадську приймальню тел. 04598-7-36-32, за адресою місто Вишневе, вулиця Святошинська, 50 та смт Макарів, вулиця Проектна,5, тел. 04578-5-26-92

  При собі мати паспорт (або інший документ, що засвідчує особу), документ, який підтверджує реєстраційний номер облікової картки платника податків або право здійснювати будь-які платежі за серією та/або номером паспорта або свідоцтва про загальнообов’язкове соціальне страхування.

  1. У разі звернення особи, яка не є застрахованою особою в системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (не була застрахованою особою у періоди січень-червень):

  інформуємо про можливість укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі - договір про добровільну участь), в тому числі із одноразовою сплатою єдиного внеску за будь- які місяці в періоді (січень-червень), та про розмір мінімального страхового внеску на дату звернення (сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2(3723 грн. х 22% х2 - 1638,12 грн));

  для укладення договору про добровільну участь необхідно звернутись до Києво-Святошинської ОДПІ ДФС у Київській області, яка знаходиться за адресою місто Вишневе, вулиця Ломоносова, 34 (далі ДФС).

  1. У разі звернення особи, яка є застрахованою особою у т. ч. підприємцем, та за яку не сплачено (яка не сплатила) єдиний внесок або сплачено (сплатила) у розмірі менше мінімального розміру страхового внеску за окремі періоди:

  повідомляємо про можливість отримання інформації через веб-портал з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про несплату платежів за відповідні періоди, а також про неврахування цих періодів до страхового стажу зареєструвавшись на веб-порталі в Києво-Святошинському об’єднаному управлінні Пенсійного фонду України Київської області (м. Вишневе, вул. Святошинська, 50, відділ персоніфікації тел. 04598-7-23-41);

  у разі заборгованності необхідне погашення боргу зі сплати єдиного внеску на рахунки відповідних органів ДФС (якщо особа - підприємець);

  застрахована особа маєте право вимагати від страхувальника (якщо особа- найманий працівник) сплати страхових внесків, у тому числі в судовому порядку (пункт 3 частини першої статті 16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

  Типовий договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску)про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску)

  За результатами першого етапу верифікації субсидіантів Уряд вдосконалив умови оформлення урядової допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг. Відповідні зміни були внесені в Постанову КМУ №329 Кабінетом Міністрів України.

  З 1 жовтня 2018 року при розрахунку житлової субсидії не враховуються до сукупного доходу сплачені аліменти та спеціальна бюджетна дотація за вирощування молодняка великої рогатої худоби, яка в рік складає до 2500 гривень за голову.

  Субсидію на загальних умовах можуть отримати ті громадяни, в яких є заборгованість зі сплати єдиного соціального внеску з вини роботодавця.

  Право на допомогу від Уряду мають ті родини, опалювальна, а не загальна, площа житла яких не перевищує 120 кв. метрів для квартири та 200 кв. метрів для індивідуального будинку.

  У разі якщо член домогосподарства немає доходів, бо перебуває у складних життєвих обставинах через хворобу, або в складі домогосподарства є працездатні алко- чи наркозалежні (за наявності довідки від лікаря), онкохворі (за наявності висновку ЛКК), субсидію вправі призначити Комісія з питань призначення житлових субсидій.

  На понаднормову площу, але не більше ніж 30% від норми, мають право громадяни, які отримують пенсію у зв’язку з втратою годувальника, хто досяг пенсійного віку чи отримує пенсію за вислугою років, а також ті, хто отримує державну соціальну допомогу за інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю.

  Зміни також стосуються сплати обов’язкового платежу. З 1 жовтня 2018 року якщо вартість фактично спожитої послуги менша обсягу обов’язкового платежу, субсидіант має право сплачувати лише вартість фактично спожитої послуги. Для прикладу, якщо розмір обов’язкового платежу за певну послугу становить 200 гривень на місяць, але домогосподарство реально її спожило тільки на 120 гривень, сплаті підлягатиме фактичний обсяг споживання, тобто 120 грн.

  Без обов’язкової сплати ЄСВ субсидію можуть отримати:

  • Безробітні в сільській місцевості, райцентрі, селищах міського типу. Комісія з питань призначення житлових субсидій вправі прийняти позитивне для заявника рішення;
  • Безробітні в місті за умови перебування на обліку в центрі зайнятості;
  • Громадяни, які працюють за кордоном і сплачують там ЄСВ, що підтверджується документально. Тоді  субсидію в Україні домогоподарство, де зареєстрована така особа, має змогу отримати на загальних умовах. 

  Якщо субсидію на новий рік 2018-2019 рр уже призначено, то її розмір на опалювальний сезон управління соціального захисту населення у жовтні розрахує автоматично, без повторного звернення з документами. Розмір своєї субсидії можна дізнатися он-лайн – на сайті subsidii.ioc.gov.ua.

  7 основних змін в програмі житлових субсидій (презентація)

  ЕПП – це сучасний технологічний багатофункціональний інструмент. За його допомогою можна не лише отримати пенсію, а й, наприклад, просто і швидко сплатити за комунальні послуги через інтернет, розрахуватись за покупку в магазині та мати доступ до безлічі інших онлайн-послуг. І, безумовно, пенсійне посвідчення нового зразка надає право власникові користуватися всіма пільгами, які належать йому, як пенсіонерові.

  Вітаю вас із Днем захисника України, святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва.
  Сьогодні кожен з нас повинен чітко усвідомлювати, що прямо зараз, у ці хвилини, в ці секунди хтось платить високу ціну за нашу з вами можливість жити під мирним українським небом.

  Шановний Руслане Геннадійовичу!
  Києво-Святошинська районна рада вітає Вас з ювілеєм!
  Бажаємо Вам міцного козацького здоров’я, всеохоплюючого щастя, родинного благополуччя. Нехай Ваші досягнення будуть хорошим стартом до нових професійних звершень. Впевненості в своїх силах, невичерпної енергії, мудрості і виваженості у справах.
  Нехай кожен день буде сповнений добром та щастям, пліч-о-пліч їдуть вірні друзі, віддані колеги. Хай сім’я буде надійним тилом, що надаватиме сил і натхнення досягати нових висот.
  Божого благословення та всіх благ!

  З найкращими побажаннями,
  Голова районної ради Вадим Гедульянов

  Останнім часом набула поширення інформація про агресивні дії, які, начебто, 14 жовтня планують здійснювати прихильники єдиної помісної Церкви щодо Московського патріархату в Україні. У зв’язку з цим Київські єпархіальні відомості звернулися до Патріаршого намісника, митрополита Переяславського і Білоцерківського з проханням про коментар.

             На даний час виплата заробітної плати в «конверті» та нелегальна робота стали нормою життя. Виплати у «конвертах» стали одною із складових тіньової економіки. Недоліки тіньової заробітної плати, як і тіньової зайнятості не тільки в тому, що бюджет недоотримає кошти, використання найманої праці без оформлення трудових відносин містить в собі багато негативних моментів, і перш за все це втрата страхового стажу для призначення пенсії.

  До уваги громадян!

  У Києво-Святошинській місцевій прокуратурі Київської області працює телефонна «гаряча» лінія.

  У разі отримання інформації про вчинення або підготовку злочинів за фактами торгівлі людьми, просимо невідкладно інформувати місцеву прокуратуру за номерами (04598) 5 00 01 та (044) 406 00 09, а також за електронною адресою місцевої прокуратури: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Проблема виплати заробітної плати в «конвертах» і неоформлених працівників все ще залишається не вирішеною остаточно. Обсяг надходжень з податку на доходи фізичних осіб є значним вкладом до місцевих бюджетів, тому реалізація завдань по виконанню соціально економічних програм безпосередньо пов'язана з виплатою легальної заробітної плати.

  Сторінка 1 із 78

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада