Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Останніми роками спалювання навесні сухої трави, рослинних залишків та побутового сміття перетворилося на справжнє екологічне лихо.

  З початку року на Київщині рятувальникам довелось вже більше 770 разів виїжджати на загорання в екосистемах. Але, не зважаючи на численні перестороги, громадяни продовжують проводити такі «вогневі прибирання», тим самим отруюючи повітря десятками найрізноманітніших хімічних сполук, які накопичуються у організмі людей, провокуючи загострення як хронічних хвороб, так і виникнення нових (у тому числі й онкологічних) захворювань. Разом із димом у повітря, а потім й у легені людини потрапляють і важкі метали, і сумнозвісні діоксини, і бензопірени, і окиси азоту, і найрізноманітніші канцерогенні сполуки. З листям часто горить безліч сміття, що істотно підсилює забруднення атмосфери. Вогнем знищується не лише суха рослинність та її залишки, а й насіння, паростки дерев та корені майбутньої рослинності, так, що земля на кілька років зменшує підріст свіжої зелені. Від сильної трав’яної пожежі гинуть практично всі тварини, що живуть у сухій траві або на поверхні ґрунту.

  Шановний Миколо Сергійовичу!
  Києво-Святошинська районна рада вітає Вас із Днем народження!

   

  Сердечно вітаємо з ювілеєм! Бажаємо здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя. Нехай новий етап у житті додає впевненості, цілеспрямованості, натхнення, з вірними друзями і надійними колег.ами поруч

  Зичимо здійснення задуманого, впевненого підйому кар’єрними сходами, ентузіазму в роботі, блискучих успіхів і чудових ідей. Хай усі справи будуть до снаги, успішно досягається поставлена мета, а кожен день буде насиченим цікавими подіями.

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради
  Вадим Гедульянов

  З 1 березня 2019 року Пенсійний фонд України провів перерахунок пенсій, передбачений частиною другою статті 42 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”.
  Для перерахунку пенсій звертатись до органів Пенсійного фонду із заявою не потрібно, його проведено автоматично.

  Суть перерахунку: показник середньої заробітної плати, який застосовується для перерахунку пенсій, збільшується на коефіцієнт, що відповідає 50 відсоткам показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50 відсоткам показника зростання середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески, за попередній рік.

  11 березня рятувальники Києво-Святошинського району провели перевірку підпорядкованих органів місцевого самоврядування, що будуть задіяні до виборчого процесу в селах Лісники, Ходосівка та П. Борщагівка.
  Вході перевірки велика увага приділялась стану утримання евакуаційних виходів та шляхів, стану протипожежного водопостачання, первинні засоби пожежогасіння, наявність відповідної документації (плани пожежогасіння, відомості про проведення інструктажів з особами, задіяними до виборчого процесу тощо).

  Шановний Ігоре Віталійовичу!
  Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас із Днем народження!

   

  Прийміть найщиріші побажання міцного здоров'я, успіхів, щастя, достатку. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта і спокій, у справах – мудрість та везіння.

  Нехай доля буде прихильною до Вас, даруючи радість, удачу. Вірних і надійних друзів поруч, підтримки і розуміння від від рідних і близьких. Бажаємо підкорити ще не одну вершину і з впевненістю досягати поставлених цілей.

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради                             Вадим Гедульянов

  За даними УкрГідрометцентру, 11 березня в Україні пориви вітру 15-22 м/с, у Львівській, Волинській, Івано-Франківськй, Чернівецькій, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Житомирській, Вінницькій, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Чернігівській, Сумській, Полтавській областях 25-30 м/с (ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

  У Києві та Київській області у найближчі три години з утриманням до кінця доби 11 березня пориви вітру 25-30 м/с ( ІІ рівень небезпечності, помаранчевий).

  Станом на 13  годину, спостерігаються пориви вітру до 25 м/с у Хмельницькій, Вінницькій та Жиомирській областях.

  Шановна Віро Іванівно!
  Києво-Святошинська районна рада щиро вітає Вас із Днем народження!

   

  Від усього серця зичимо міцного здоров'я Вам і Вашим рідним, миру і затишку в сім'ї, радості й добра. Нехай успіх і натхнення стануть постійними супутниками в роботі, а родина буде надійною опорою і підтримкою.

  Бажаємо отримувати від життя тільки позитивні емоції, душевного тепла і взаєморозуміння, нових здобутків. Нехай щоденно Вас оточують повага, щирість і любов.

  Хай Господь оберігає від всіх негараздів, а Матір Божа буде помічницею в усіх починаннях!

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради
  Вадим Гедульянов

  Основне джерело наповнення бюджету Пенсійного фонду України –відрахування від фонду оплати праці, адже заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємців та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення.

  Шановна Олено Григорівно!
  Києво-Святошинська районна рада сердечно вітає Вас із Днем народження!

   

  Бажаємо, щоб життя було сповна наповнене щастям і любов'ю. Нехай здійснюються найзаповітніші мрії, а душу завжди зігріває радість від яскравих моментів і позитивних вражень.

  Хай Вас підтримують та надихають найрідніші, розуміють і допомагають колеги й друзі, минають негаразди та непорозуміння.

  Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Божої ласки на довгі роки!

   

  З найкращими побажаннями
  Голова районної ради
  Вадим Гедульянов

  Сторінка 1 із 84

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада