Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

  Бажаємо міцного здоров'я, добробуту, професійних успіхів, радості та яскравих вражень.

  Нехай тепло й затишок завжди панують у Вашому домі, а рідні і близькі зігрівають любов’ю.

   

  З повагою
  Голова ради                                        Дмитро Гусятинський

  За період січень-липень 2020 року платники Київщини перерахували до соціальних фондів майже 6 мільярдів гривень, збільшивши показник на 163,7 млн грн порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський.

  У січні - липні 2020 року платники податків пристоличного регіону перерахували до місцевих бюджетів 8,7 млрд грн. Таку інформацію надав в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Він повідомив, що при 7-відсотковій динаміці приросту до відповідного показника 2019 року сума додаткових для місцевих скарбниць коштів складає 586,8 млн грн.

  Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

  Бажаємо міцного здоров’я, плідної професійної діяльності, відданих друзів та люблячих близьких.

  Нехай усі Ваші ідеї та напрацювання втілюються в життя, даруючи нові враження та емоції.

   

  З повагою
  Голова ради                                     Дмитро Гусятинський

  За період січень-липень платники податків Київщини сплатили до державного бюджету 8,1 млрд грн. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Він зазначив, що темп приросту надходжень до відповідного показника минулого року дорівнює 13% або 921,4 додаткових коштів.

  ГУ ДПС у Київській області нагадує ,що 10 серпня граничний термін подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств (далі — декларація) за півріччя 2020 року, а 19 серпня — граничний термін сплати. При цьому, якщо декларацію подано раніше до граничної дати подання, то при самостійному виявлені неточностей, можна подати декларацію з відміткою «Звітна нова».

  Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

  Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, успіхів та значних досягнень, багато цікавих ідей та перспектив!

  Нехай Вас завжди супроводжують лише радісні емоції, віддані друзі, гарні новини та чудовий настрій!

   

  З повагою
  Голова ради                                   Дмитро Гусятинський

  Шановні відвідувачі!

  З метою покращення умов обслуговування громадян та дотримання безпеки під час карантину пропонуємо Вам скористатися телефоном для попереднього запису на прийом до наших спеціалістів за номером 066-988-24-26

  ЗАТВЕРДЖЕНО

  Наказ Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області від 22.12.2015 № 146 (у редакції наказу Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

  від _________ № _________, зі змінами)

   

  Г Р А Ф І К

  проведення особистого прийому громадян керівництвом Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області

  За перше півріччя платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, забезпечили надходження до місцевих бюджетів на суму майже 208 млн грн. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Він підкреслив, що динаміка приросту порівняно з відповідним періодом минулого року складає 15%, що у грошовому вираженні дорівнює 27,6 млн. грн.

  За перше півріччя малий та середній бізнес Київщини сплатив до місцевих бюджетів 1,1 млрд грн єдиного податку, збільшивши темп приросту на 107,3 млн грн або 11% порівняно з відповідним періодом минулого року. Такі дані навів очільник податкової служби області Олександр Загорський. «Попри карантин бізнес Київської області не збавляє обертів, продовжуючи свою діяльність. Про це свідчить збільшення кількості платників і зростання податкових надходжень до бюджетів усіх рівнів у порівнянні з аналогічним періодом 2019 року», - зазначив Загорський. «Наразі в податкових органах Київщини обліковуються 86236 спрощенців. З них переважна більшість – 78411 – фізичні особи-підприємці, решта ж – 7825 – юридичні особи».

  У червні 2020 року надходження від сплати за ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами склали 4,9 млн грн, що на 849 тисяч гривень або 21% більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Олександр Загорський. Зокрема, він зазначив, що на території регіону діє 12292 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, в тому числі: алкогольними напоями – 6831, тютюновими виробами – 5461 ліцензія.

  Головне управління ДПС у Київській області інформує, що з 15.07.2020 субєктам господарювання надається можливість тестувати роботу безкоштовного програмного рішення «Програмний реєстратор розрахункових операцій (тестова версія)» та направляти у разі наявності зауваження/пропозиції щодо його функціоналу на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

  Зичимо міцного здоров'я, родинного затишку та благополуччя, любові та поваги рідних та близьких.

  Нехай Вас супроводжують успіхи та завзяття у роботі, натхнення і велике бажання до звершень! 

   

  З повагою
  Голова ради                                    Дмитро Гусятинський

  Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

  Бажаємо Вам міцного здоров’я, злагоди, родинного затишку та добробуту.

  Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, а кожен день буде наповнений корисними справами.

   

  З повагою
  Голова ради                                     Дмитро Гусятинський

  Прийміть наші щирі вітання з нагоди Дня народження!

  Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, оптимізму, успіхів, сили і енергії, стабільності та достатку!

  Нехай Ваші плани втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення, а будні і свята наповнюються любов’ю рідних та близьких.

   

  З повагою
  Голова ради                                     Дмитро Гусятинський

  Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що письмові пояснення/скарги на рішення комісії та копії документів при зупиненні реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних подаються до контролюючого органу в електронному вигляді у форматі XML за наступними формами:

  В Україні є унікальна система адміністрування ПДВ, якою цікавляться європейські податківці. Про це повідомив Голова Державної податкової служби України Олексій Любченко в інтерв’ю виданню «Цензор.НЕТ».

  Головне управління ДПС у Київській області повідомляє, що відповідно до п.п. 14.1.212 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - ПКУ), реалізація пального для цілей розд. VI ПКУ – будь-які операції з фізичної передачі (відпуску, відвантаження), зокрема, пального з переходом права власності на таке пальне чи без такого переходу, за плату (компенсацію) чи без такої плати на митній території України з акцизного складу/акцизного складу пересувного:

  Сторінка 1 із 98

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада