Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Жнива в “розпалі”, а рятувальники напоготові

  Людський фактор є основною причиною загорянь хлібних масивів. Тому, в літню пору року з метою недопущення пожеж на полях, загоряння зернозбиральної техніки чи на току, 17 липня рятувальники Києво-Святошинського районного відділу провели рейдову перевірку сільськогосподарського підприємства району, а саме ПСП "Жито" села Гореничі, з метою перевірки дотримання правил пожежної та техногенної безпеки під час жнив.

   

  Під час профілактичних відпрацювань рятувальники перевірили відповідність щодо вимог дотримання правил пожежної безпеки задіяної на жнивах техніки, забезпеченість її первинними засобами пожежогасіння, організацію чергування пожежної та пристосованої для гасіння пожеж техніки.

  На об'єктах зберігання зернових фахівці ДСНС оглянули стан електричних мереж, протипожежного водопостачання, а також наявність первинних засобів пожежогасіння, їх відповідність вимогам нормативних документів.

  В ході рейдової перевірки рятувальники провели протипожежні інструктажі, під час яких вручили профілактично-інформаційні пам'ятки з основними вимогами безпеки та порадами щодо дій у разі виникнення пожеж. Крім того, вогнеборці акцентували увагу керівництва та відповідальних посадових осіб сількогосподарчих підприємств з усією відповідальністю поставитись до питань організації та забезпечення пожежної безпеки під час збирання, переробки та зберігання цьогорічного врожаю.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада