Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Голова райради Вадим Гедульянов урочисто відкрив у Малютянці футбольне міні-поле

  14 червня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов спільно з сільським головою Миколою Юхименком відкрили в с. Малютянка футбольне міні-поле зі штучним покриттям, збудоване за кошти районного бюджету. До урочистостей долучилися в.о. сектору молоді та спорту РДА Ольга Космачевська, футболісти районної ДЮСШ, спортсмени та жителі села.

  «Щиро вітаю жителів Малютянки з цією подією. Відтепер, кожен бажаючий зможе займатися футболом на цьому полі в своєму селі. Вже найближчим часом ми плануємо облаштувати ще й майданчик з вуличними тренажерами. Новозбудоване футбольне поле – яскраве підтвердження тому, що районна влада приділяє значну увагу розвитку спортивної інфраструктури в нашому районі, зокрема і в селах. Вірю, що малютянське поле стане місцем для занять спортом усіх жителів села, стане першим спортивним майданчиком не одного чемпіона», –сказав Вадим Гедульянов.

  Очільник райради наголосив, що всі позитивні зміни, які відбуваються в районі, – результат співпраці депутатського корпусу та райдержадміністрації.

  У свою чергу Микола Юхименко подякував керівництву району за всебічну підтримку в реалізації соціальних проектів в їхньому селі. Адже тривалий час розвитку інфраструктури вцілому приділяли недостатньо уваги.

  Після того, як голова райради, сільський голова та юний футболіст перерізали символічну стрічку й офіційно відкрили футбольне міні-поле, право провести перший удар надали дітям, які будуть тренуватися та набиратися досвіду на ньому. Вже з першого дня відкриття тут закипів спортивний процес – наймолодші вихованці районної дитячо-юнацької спортивної школи провели показові виступи з футболу. Окрім того, для усіх дітей, які завітали на захід, підготували розваги та солодкі частування.

  20180614142302
  20180614142425
  20180614142526
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада