Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  «Місто професій» у Вишневому

  21 липня у місті Вишневе Києво-Святошинського району вже традиційно для підростаючого покоління було проведено профорієнтаційний захід «Місто професій», до якого долучилися і рятувальники 34-Державної пожежно-рятувальної частини м. Вишневе.

  Мета заходу полягає в тому, щоб надати можливість дітлахам відчути себе дорослими та отримати максимальне уявлення про різні професії. Кожен з учасників заходу не тільки спробував себе у ролі фахівця певної галузі, але й усвідомив важливість правильного вибору майбутньої професії. На вході до імпровізованого містечка діти отримували паспорт та ознайомлювались з правилами поведінки на території містечка. Після цього дітлахи «влаштовувались на роботу», отримавши майстер-клас від справжніх професіоналів. Також, кожен «працівник» отримав винагороду – зарплатню, яку можна обміняти на подарунки.

  Працівники ДСНС організували дуже цікаву програму на майданчиках, які впродовж дня були постійно заповнені.

  Не менш цікавою для учасників акції видалась можливість відчути себе справжніми вогнеборцями на майданчику під назвою «Гасіння з пожежного ствола». Діти вчились розгортати рукави, а також у своїх руках вони втримували справжні пожежні стволи та подавали воду.

  Загалом захід пройшов на дуже високому рівні, і навіть дощ не завадив, дітки та їх батьки весело, а головне пізнавально провели своє дозвілля.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада