Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Епізоотична сипуація щодо грипу в Україні

  Згідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, головне управління Держпродспоживслужбив Київській області повідомляє нас про встановлення діагнозу на грип птиці типу А субтипу Н5 в ПП «Хутір» с.Бучаків Немирівського району Вінницької області.

  У зв’язку з ускладненням в Україні епізоотичної ситуації щодо грипу птахів та з метою недопущення занесення збудника на підконтрольну територію нашого району просимо Вас донести дану інформацію до населення нашого району шляхом розповсюдження даної інформації через інформаційні сайти органів самоврядування, через об’яви на дошках інформації, через спілкування з людьми та інше.

  В інформації необхідно вказувати власникам, що утримують птицю, про заборону вільного вигулу, птицю тримати у закритих приміщеннях щоб не було контакту з дикою птицею, яка являється переносником вірусу грипу птиці. Крім цього про всі випадки загибелі птиці повідомляти Києво- Святошинську районну державну лікарню вет.медицини, або спеціалістів дільничних вет.лікарень по зонах обслуговування.

  Особливо необхідно звернути увагу та донести цю інформацію до людей, бо дане захворювання небезпечне як для птиці (стовідсоткова загибель) так і пташиним грипом може заразитись людина і захворювання в людини протікає більш важко чим при звичайному грипі.

  Для профілактики захворювання птиці на грип власникам необхідно:

  -              дотримуватись закритого режиму (не допускати вигулу домашньої птиці за межами дворової території);

  -              утримувати різних видів птахів окремо;

  -              здійснювати купівлю-продаж птиці тільки в місцях санкціонованої торгівлі;

  -              здійснювати господарські та ветеринарні заходи, які забезпечують попередження виникнення захворювання птиці;

  -              дотримуватись особистої гігієни при догляді за птицею (мити руки з милом, змінний одяг та взуття, патрати в рукавичках та інше);

  Держпродспоживслужба району надіється на Вашу підтримку та співпрацю в питанні недопущення виникнення захворювання птиці на грип.

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада