Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  СБУ блокувала діяльність хакерського угруповання

  СБУ блокувала діяльність хакерського угруповання, учасники якого викрадали кошти з рахунків вітчизняних державних підприємств

  Організували оборудку троє мешканців Одеської та Дніпропетровської областей, які виявляли уразливості у функціонуванні систем електронних грошових переказів держустанов. Під виглядом тестування програмного забезпечення нібито за завданням «головного офісу», вони змушували посадовців розкривати їм необхідні дані для доступу до обчислювальної техніки держустанов та рахунків у міжнародних електронних платіжних системах. Викрадені кошти зловмисники через систему міжнародних переказів переводили на рахунки підставних осіб та привласнювали.

  Співробітники СБУ, зокрема, встановили причетність хакерів до заволодіння у жовтні 2019 року майже двомастами тисячами гривень запорізької філії ПАТ «Укрпошта». Інші факти протиправної діяльності угруповання встановлює досудове слідство. Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку, мобільні телефони та флеш накопичувачі з інформацією, яка підтверджує проведення незаконних операцій.

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада