Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  В Новосілках за підтримки керівництва району пройшов дитячий Фестиваль Мистецтв

  Яскраві посмішки, щасливі обличчя батьків та чудовий настрій всіх гостей –так гучно і з розмахом у Новосілках відсвяткували Фестиваль Мистецтв, що пройшов за підтримки керівництва Києво-Святошинського району. Майже все село зібралося, аби підтримати шаленими оплесками та добрими словами усіх учасників концерту.

  Захід у районному Києво-Святошинському культурно-мистецькому центрі зібрав найяскравіші таланти культури, мистецтва, спорту та лідерства: від контемпу до бальних танців, від пісень до гуморесок, бойових мистецтв до гімнастики. А ще виступали майбутні лідери. Фестиваль приурочили до свята Андрія. Більше двохсот учасників взяли участь у масштабному святі мистецтва.

  Підтримати юні таланти від Києво-Святошинського районної ради завітав депутат Олександр Паламарчук: "Такий чудове свято завжди одне з найяскравіших, бо головні герої тут діти! Дивлячись на творчі номери маленьких києво-святошинців, на їхній світогляд і таланти, можна не хвилюватися за майбутнє нашого району".

  Також він зазначив, що голова районної ради Дмитро Гусятинський і депутати усіляко підтримують будинок культури та намагаються забезпечити всім необхідним, адже розвиток молодого покоління перш за все. Обіцяють й надалі підтримувати таке важливе місце для києво-святошинців. Бо за своє існування будинок культури з радістю і теплом приймав усіх охочих. В районній раді переконані, що потрібно давати можливість людям займатися улюбленою стравою та отримувати від неї задоволення.

  2
  4

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада