Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Заступник голови районної ради Олександр Однороманенко взяв участь в апаратній нараді РДА

  Заступник голови Києво-Святошинської районної ради Олександр Однороманенко взяв участь в апаратній нараді районної державної адміністарції, що відбулася 19 листопада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Михайла Лєзніка. В нараді взяли участь керівник апарату РДА Олександр Горін, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.

  Під час наради про проведену роботу зі зверненнями громадян, прозвітували голови сільських рад: Петрушківської - Любов Никодюк, Білогородської - Максим Зуєв, Княжицької - Олена Шинкаренко та Ходосівської - Микола П’янчук.

  Також обговорили нагальне питання про стан казначейського обслуговування державного і місцевих бюджетів у районі. Начальник управління Державної казначейської служби України у Києво-Святошинському районі Галина Хіврич інформувала про те, що враховуючи перехід сільських та селищних бюджетів на планування за програмно-цільовим методом, та з метою дотримання норм бюджетного законодавства, рекомендовано головним розпорядникам коштів, керівникам органів місцевого самоврядування вчасно (до 15 грудня поточного року) подати до районного управління державної казначейської мережу розпорядників та одержувачів на 2020 бюджетний рік за тими кодами програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів, за якими вони вперше визначені головними розпорядниками на відповідний період.

  Крім того, заступник начальника Києво-Святошинського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у м. Києві та Київській області Микола Бондарчук надав інформацію про посилення захисту прав дитини шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів. Він повідомив, що сутність внесених до законодавства змін полягає у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, оплачуваних суспільно корисних робіт. Вид таких pобiт i перелік об’єктів, на яких порушники повинні їх виконувати, визначає відповідний орган місцевого самоврядування, відповідно до ст. 311 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Тому на початку 2020 року уповноваженим органом з питань пробації буде надіслано запит до органів місцевого самоврядування щодо визначення переліку об’єктів i видів таких pобiт. Варто зазначити, що за цю роботу порушнику нараховується плата, яка здійснюється погодинно за фактично відпрацьований час у pозмipi не менше, ніж установлений законом мінімальний розмір оплати праці. Потім має здійснюватися нарахування плати порушнику за суспільно корисні pоботи та перерахування її на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення заборгованості зi сплати аліментів.

  03
  02
  04

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада