Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Росія піде з Криму так само, як СРСР з країн Балтії, – Волкер

  Росія неодмінно піде з Криму, подібно до того, як СРСР залишив країни Балтії після 40 років окупації. Таку думку в інтерв'ю телеканалу "1 + 1" висловив спецпредставник Держдепартаменту США у справах України Курт Волкер.

  "Так, так, я вірю (що Росія залишить Крим – ред.). Ми бачили, як це відбувалося з балтійськими країнами. Радянський Союз повернув їм незалежність після 40 років окупації. Захід, Сполучені Штати, інші країни притримувалися твердої лінії і не визнавали примусового включення цих країн до Радянського Союзу", – зазначив Волкер.

  Він наголосив, що аналогічним чином США зберігають жорстку позицію щодо Криму.

  "Ми не погодимося з російської анексією Криму", – додав спецпредставник Держдепартаменту, пославшись на торішню заяву держсекретаря Майка Помпео.

  За словами Волкера, таку ж саму позицію займає і Євросоюз.

  "Дуже важливо, що ми визначилися з правильною позицією і зупинилися на цьому. Тому що час змінює все, і одного дня, думаю, Крим повернеться до складу України", – сказав американський дипломат.

  Довідка: У липні 2018 року, держсекретар США Майк Помпео, в документі, відомому, як "Кримська декларація" заявив, що Сполучені Штати притримуються свого давнього принципу відмовлятися визнати претензії Кремля на суверенітет над територією, захопленою силою на порушення міжнародного права. Вашингтон відкинув спробу Росії анексувати Крим і зобов'язався зберігати цю політику до відновлення територіальної цілісності України.

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада