Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Вадим Гедульянов: Житлово-комунальна сфера повинна бути однією з пріоритетних в діяльності органів місцевого самоврядування

  В середу, 30 травня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян. Звернення мешканців району стосувалися питань освіти і культури, житлово-комунальної сфери та утримання житлових будинків, підтримки ОСББ, допомоги ветеранській організації, надання матеріальної допомоги.

  Відтак, Вадим Гедульянов поспілкувався з головою правління ОСББ «Боярка Полярна 10» Людмилою Бут, яка від мешканців будинку звернулася з проханням допомогти у вирішенні житлово-комунальних проблем.

  «Житлово-комунальна сфера повинна бути однією з пріоритетних в діяльності органів місцевого самоврядування. Питання утримання житлових будинків – завжди актуальне та гостре. Звичайно, швидко вирішити всі проблеми неможливо. Переконаний, що на місцях повинні функціонувати профільні програми підтримки ОСББ, які взяли на себе відповідальність самостійно управляти своїм будинком. Необхідно вкладати кошти в поточний ремонт, щоб потім не шукати мільйони на капітальний», - зазначив голова райради.
  Також на прийом до Вадима Гедульянова звернувся голова Києво-Святошинської ради ветеранів війни, праці і Збройних сил України Анатолій Постовенський з проханням підтримати соціальні ініціативи організації, присвоїти звання Заслуженого жителя Києво-Святошинського району ветерану, започаткувати в районній газеті рубрику вітань ветеранів-ювілярів.

  Окрім того, очільник районної ради обговорив з жителями району питання освіти й культури, оздоровлення дітей. Важливими й актуальними залишаються питання надання матеріальної допомоги на лікування.

  dsc_0638
  dsc_0644
  dsc_0629
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада