Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  В Крюківщині пройшов районний чемпіонат з греко-римської боротьби

  21 червня в с. Крюківшина відбувся Києво-Святошинський районний чемпіонат з боротьби греко-римської серед молодших юніорів та юнаків 2001-2012 р.н. Турнір було присвячено Дню молоді. На килимі в цей день вирували справжні пристрасті та видовищні поєдинки.

  На офіційне відкриття турніру завітали голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, депутат райради, директор районної ДЮСШ В’ячеслав Отрішко, в.о. завідувача сектору молоді та спорту РДА Ольга Космачевська.

  «Ви є прикладом не лише для своїх друзів, які ще не дотичні до спорту, але й для кожного з нас, присвячуєте свій час правильним речам. Ви демонструєте, яким повинен бути український юнак. Ваші спортивні здобутки, наполегливість і майстерність – яскравий приклад того, що в Україні є перспективна спортивна молодь, яка далі розбудовуватиме нашу державу», - привітав юних спортсменів голова районної ради та додав, що керівництво району робить все можливе, аби спортсменам було комфортно тренуватися, отримувати нові спортивні навички, приносити перемогу рідному селу чи місту, державі.

  У свою чергу заступник голови РДА зазначив: «З великою повагою ставлюся до молодих людей, які своє життя присвячують спорту. Бажаю вам нових перемог і чесних поєдинків. Спасибі тренерам, які роблять безцінний вклад у розвиток своїх учнів, батькам за те, що підтримуєте своїх дітей у їхніх перших кроках до нових спортивних висот».
  Принагідно, Вадим Гедульянов та Михайло Лєзнік вручили відзнаки тренерам та спортсменам, які популяризують здоровий спосіб життя та розвивають спорт у районі, зокрема, боротьбу греко-римську. Також відмітили організаторів чемпіонату – СК «Олександр Невський» та його президента Олександра Буряка. Керівники району отримали подяки від спортивного клубу.

  Всього в турнірі взяли участь близько 130 спортсменів з Вишневого, Крюківщини, Круглика, Новосілок. Переможці сформують штатну збірну команду Києво-Святошинського району, що представлятиме наш район на обласних змаганнях.

  dsc04132
  dsc_0683
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада