Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Заступник голови Києво-Святошинської районної ради Олександр Однороманенко взяв участь в апаратній нараді районної державної адміністарції, що відбулася 19 листопада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Михайла Лєзніка. В нараді взяли участь керівник апарату РДА Олександр Горін, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.

  19 листопада у Вишневому відправляли на строкову військову службу до лав Збройних сил України призовників з Києво-Святошинського району. Урочистості з нагоди осіннього призову відбулися біля пам’ятника Тарасові Шевченку. 

  Программа Scholarship спрямована на підтримку перспективних молодих людей в отриманні вищої освіти та повноцінної реалізації особистого потенціалу

  У с. Нове Києво-Святошинського району при Святоандріївській церкві планують звести Недільну школу для дітей. Настоятель храму отець Назарій Бігун звернувся з проханням до небайдужих — допомогти у будівництві.

  Протягом тривалого часу керівництво та депутатський корпус Києво-Святошинської районної ради підтримують місію міжнародної благодійної фундації "Отчий дім".

  У свою чергу засновник "Отчого Дому" Роман Корнійко висловлює щиру подяку за кожну гривню та за кожну добру справу, зроблену для їхніх вихованців, адже "що ви зробили одному з малих цих, то ви зробили для Самого Господа Ісуса Христа!" (Мт.25:40).

  Цього року в Україні зафіксовано 20 випадків дифтерії. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

  Найбільший спалах небезпечного захворювання стався в Закарпатській області – 5 хворих, у Хмельницькій, Луганській, Тернопільській – по 1 випадку, у місті Києві – 2 випадки небезпечного захворювання. Ще 10 осіб в Закарпатській області є носіями інфекції.

  Перевірте наявність своїх земельних ділянок на Публічній кадастровій карті за  посиланням:http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta.

  З моменту набрання чинності Закону України “Про Державний земельний кадастр” з початку 2013 року запрацював електронний державний земельний кадастр.

  У Луганській області затримано екс-учасника терористичної організації "ЛНР".

  Контррозвідники Служби безпеки України встановили, що житель Луганська в 2015 році приєднався до незаконних збройних формувань.

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  Наталія Цар

  +38 (044)409-09-75

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада