Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новини

  Згідно повідомлення Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області, головне управління Держпродспоживслужбив Київській області повідомляє нас про встановлення діагнозу на грип птиці типу А субтипу Н5 в ПП «Хутір» с.Бучаків Немирівського району Вінницької області.

  Відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 17.01.2020 № 128/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги» Координаційний центр з надання правової допомоги повідомляє про проведення з 20 січня по 30 березня 2020 року конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурс).

  ФСБ під українськими акаунтами веде гібридну війну в соцмережах.

  Одному із активних кремлівських провокаторів громадянину РФ Сергію Жуку слідчі СБУ оголосили про підозру у посяганні на основи національної безпеки України.

  Контррозвідка СБУ встановила, що представники так званого "МДБ ЛНР" ставлять приватним перевізникам завдання зі збору інформації про громадян, які постійно їздять на підконтрольну Україні територію.

  Командування російських окупаційних військ, попри офіційні заяви про припинення вогню продовжує підготовку заходів з дестабілізації обстановки на лінії зіткнення на Донбасі.

  Яскраві посмішки, щасливі обличчя батьків та чудовий настрій всіх гостей –так гучно і з розмахом у Новосілках відсвяткували Фестиваль Мистецтв, що пройшов за підтримки керівництва Києво-Святошинського району. Майже все село зібралося, аби підтримати шаленими оплесками та добрими словами усіх учасників концерту.

  Днями футбольний клуб "Гатне" відзначив своє 20-річчя. Безліч вболівальників і шанувальників, учасники та організатори зібралися разом в актовій залі Гатнянської школи, аби відсвяткувати урочисту подію. Привітав усіх присутніх депутат Києво-Святошинської районної ради, президент Sport Club "Гатне" Олександр Паламарчук.

  Заступник голови Києво-Святошинської районної ради Олександр Однороманенко взяв участь в апаратній нараді районної державної адміністарції, що відбулася 19 листопада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Михайла Лєзніка. В нараді взяли участь керівник апарату РДА Олександр Горін, керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів адміністрації, органів місцевого самоврядування.

  19 листопада у Вишневому відправляли на строкову військову службу до лав Збройних сил України призовників з Києво-Святошинського району. Урочистості з нагоди осіннього призову відбулися біля пам’ятника Тарасові Шевченку. 

  Программа Scholarship спрямована на підтримку перспективних молодих людей в отриманні вищої освіти та повноцінної реалізації особистого потенціалу

  Києво-Святошинська Районна Рада

  03170, м. Київ, вул. Янтарна, 12

  +38 (044) 450-04-96

  +38 (04598) 5-22-20

  info@ksrr.gov.ua


  Розклад роботи

  Понеділок – п’ятниця: з 8.30 до 17.00

  Обідня перерва: 13.00 - 13.30

  Вихідні дні: субота, неділя


  Прес-служба

  Наталія Цар

  +38 (044)409-09-75

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада