Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

    Вади - не завада, головне - бажання!

    Одним із пріоритетних напрямків діяльності рятувальників ДСНС є навчання населення правилам безпеки життєдіяльності та діям на випадок виникнення надзвичайних подій. Тому, рятувальники постійно проводять інформаційно-пізнавальні заходи на території Київської області.

    Так, з метою навчання правилам безпеки у різних сферах соціального життя, основам життєдіяльності та набуття практичних навичок під час різних надзвичайних ситуацій, 06 серпня представники Києво-Святошинського районного відділу провели лекцію для відпочивальників Боярського Будинку відпочинку Українського товариства сліпих. Фахівці ДСНС нагадали номера екстренних служб. Розповіли як діяти у разі винекнення пожежі в приміщенні та наголосили про суворе дотримання правил пожежної безпеки. Також озвучили статистику пожеж. Відпочивальники дуже раді були зустрічі з надзвичайниками та знову чекають в гості.

    Звичайно, рятувальники намагаються охопити як найбільше громадян, проводячи подібні заходи. “Достукатись” до різної вікової і соціальної ланки населення, аби тільки їх поради почули, а до застережень прислухались. Наявність вад дуже ускладнює навіть повсякденне життя людини, адженауково доведено, що 80 % інформації ми сприймаємо саме органами зору. І, виходячи із цього, ми вже можемо собі віддалено уявити, якою вразливою є така категорія населення, і наскільки життєвоважливою є їх спілкування з надзвичайниками.

    © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада