Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новий автобус для спортсменів передали керівники району в День захисту дітей

  1 червня на стадіоні «Зеніт» в м. Боярка голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов привітали юних спортсменів з Днем захисту дітей.

  Вони вручили атлетам цінні подарунки та автобус, а діти районної ДЮСШ під керівництвом депутата райради, директора районної ДЮСШ В’ячеслава Отрішка та в.о. завідувача сектору молоді та спорту РДА Ольги Космачевської провели показові виступи з паркового волейболу, тхеквондо, вільної боротьба та футболу.

  «Києво-Святошинський район стає потужним осередком спорту у Київській області. Я дякую нашим спортсменам, які перемагають у найпрестижніших змаганнях, своїми перемогами прославлять наш район та країну. Дорогі діти, ми любимо вас, ми працюємо для вас, щиро радіємо вашим перемогам! Дякую тренерам за роботу, за вагомий вклад у становлення майбутніх чемпіонів. Окрема подяка батькам за те, що ви використовуєте всі можливості, які ми створюємо для всебічного розвитку дітей району», - зазначила Мирослава Смірнова.

  Голова РДА та голова райради не лише словами привітали дітей зі святом, а й вручили цінні подарунки. Відтак, нові футболки отримали спортсмени секції вільної боротьби, юним футболістам та волейболістам подарували м’ячі, для секції тхеквондо керівництво району передало сертифікати на жилети електронної системи Duado Gen 2, а для ДЮШС – нові ноутбуки.

  «Ми приділяємо значну увагу спорту, розвитку спортивної інфраструктури, підтримці спортсменів. Пишаюся нашими спортсменами, котрі надихають нас своїми досягненнями і перемогами. Дякую тренерам, які докладають максимум зусиль, щоб діти розвивалися, які живуть своєю справою. Найбільше тому підтвердження – ті здобутки, що дарують нашому району юні атлети», - звернувся до присутніх Вадим Гедульянов та окремо подякував керівнику районної ДЮШС за його вклад у розвиток спорту.

  Найціннішим подарунком став автобус для перевезення спортсменів на змагання. Відтепер, хлопці і дівчата, які своїми досягненнями прославляють Києво-Святошинський район, їхатимуть на турніри комфортно і безпечно. Окрім того, відзначили грамотами юних атлетів та їх тренерів.

  У свою чергу В’ячеслав Отрішко, подякував керівництву району за подарунки та всебічну підтримку спорту в районі. Слова вдячності також висловили батьки.

  34445087_2490316767660783_5726263085807697920_n
  34368226_2490316684327458_4336287733245804544_n
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада