Голова районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян

  Традиційно в середу голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян, в ході якого розглянули важливі для жителів пристоличного району питання.
  Зокрема, голова райради обговорив з представником Асоціації багатодітних сімей питання пільгового перевезення дітей з багатодітних родин в маршрутних автобусах. За словами багатодітного батька, щоденно діти пільгових категорій зіштовхуються з проблемою безкоштовного проїзду. Він зазначив, що неодноразово звертався до профільного структурного підрозділу облдержадміністрації, але це не вплинуло на недобросовісних водіїв.
   
  «У сфері пасажирських перевезень є достатньо багато критичних питань, починаючи від безпечності автотранспортних засобів і закінчуючи перевезенням пільгових категорій громадян. На жаль, район не має повноважень формувати маршрути та обирати перевізників. Але цілком очевидно, що дане питання має регулюватися саме на місцях, з приводу чого ми вже зверталися до Кабінету Міністрів України», - зауважив Вадим Гедульянов та додав, що звернеться в профільний підрозділ ОДА за сприянням у вирішенні проблеми пільгового перевезення дітей з багатодітних родин.
   
  Окрім того, очільник районної ради розглянув питання виділення матеріальної допомоги на лікування для жителів району, також обговорили питання допомоги пенсіонерам та оздоровлення дітей.
  dsc_0698
  dsc_0694
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада