Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Відбувся черговий прийом громадян у голови райради Вадима Гедульянова

  Забезпечення воїнів АТО, освітні питання, реалізація соціальних проектів, виховання здорової нації, допомога людям з інвалідністю, перевезення пасажирів. З такими питаннями звернулися жителі району до голови Києво-Святошинської районної ради Вадима Гедульянова. В середу, 20 червня, очільник райради провів особистий прийом громадян.

  Найперше, Вадим Гедульянов зустрівся з представниками громадської організації «Боярка АТО», щоб обговорити актуальні проблеми українських воїнів та ветеранів. Серед обговореного – питання працевлаштування ветеранів, медичного забезпечення, влаштування дітей воїнів до навчальних закладів на пільговій основі, допомоги землякам, які зараз знаходяться в зоні бойових дій.
  «Гострим залишається питання виділення земельних ділянок для українських захисників. Є населені пункти, де проблем з цим нема, а є такі, що й досі залишаються аутсайдерами. Багато залежить від керівника населеного пункту, про що свідчить кількість звернень. Звичайно, деякі питання залишаються відкритими, але на рівні району ми максимально їх вирішуємо», - додав голова райради.

  Також в ході прийому громадян розглянули звернення Міжнародної антинаркотичної асоціації, що займається реабілітацією та ресоціалізацією алко- та наркозалежної молоді, та Україно-американо-ізраїльського Фонду Миру, який спільно з «Червоним Хрестом» планують впровадити проект «Щасливі діти» для дітей з інвалідністю. Так, наприклад, Асоціація планує провести у Києво-Святошинському районі акцію «Намалюй життя» з метою боротьби з рекламою наркотичних засобів. У свою чергу проект благодійного фонду направлений на психологічну підтримку та допомогу дітям, які знаходяться у важких життєвих обставинах та мають вади здоров’я.

  Вадим Гедульянов наголосив, що керівництво району радо підтримуватиме такі соціальні ініціативи. Окрім того, він розглянув питання перевезення пасажирів, ремонту навчальних закладів та виділення матеріальної допомоги жителям району на лікування.

  dsc_0745
  dsc_0760_1
  dsc_0767
  dsc_0673
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада