Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Голова райради зустрівся з командиром полку «Миротворець»

  У четвер, 3 травня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов зустрівся з командиром полку поліції особливого призначення «Миротворець», полковником Вадимом Панченком.
   
  В ході зустрічі вони обговорили актуальні питання соціального забезпечення та виділення земельних ділянок воїнам АТО, реабілітації та соціалізації воїнів, працевлаштування, матеріального забезпечення полку, налагодили комунікацію та обговорили напрями подальшої співпраці.
   
  «Районна влада завжди готова підставити плече військовим, нашим землякам, особливо тим, хто несе службу в зоні бойових дій. Ми постійно відправляємо допомогу на фронт. Докладаємо максимум зусиль, щоб хлопці, які пройшли жахи війни, після повернення на мирну територію не почувалися покинутими. Така тенденція зберігатиметься й надалі», - запевнив Вадим Гедульянов.
   
  У свою чергу командир полку відмітив, що на сьогодні потреб в амуніції, засобах захисту немає, але деякі проблемні питання все ж залишаються відкритими.
   
  До слова, база постійної дислокації полку «Миротворець» знаходиться в м. Боярка. Його створено за наказом МВС України у 2015 році. До складу підрозділу увійшли бійці батальйонів поліції ГУ МВС України у Київській області: «Миротворець», «Київщина», «Гарпун» та частина роти «Торнадо» (ГУ МВС у Луганській області). Усі співробітники полку є добровольцями, по тепер вони несуть службу у зоні проведення бойових дій на Сході.
   
   
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада