Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  В зону АТО відправили допомогу від громади Києво-Святошинського району

   
  Напередодні Великодня у населених пунктах Києво-Святошинського району пройшла акція «Великодній кошик для бійця», метою якої було зібрати для воїнів в зоні АТО святкові набори. Підтримали акцію голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов. До ініціативи долучилося чимало населених пунктів.

  «Приємно бачити таку згуртованість серед жителів нашого району. Дякую усім, хто долучився до акції, а також постійно підтримує військовослужбовців. Наш обов’язок -спільними зусиллями забезпечити надійний тил для наших захисників», - прокоментувала Мирослава Смірнова.
   
  Керівництво району висловило подяку громадам населених пунктів, які долучилися до акції, особливо, с. Гореничі, с. Михайлівка-Рубежівка, с. Бузова, с. Тарасівка, с. Петрушки, с. Білогородка, с. Гатне, с. Крюківщина, а також с. Шпитьки, с. Музичі, с. Княжичі і с. Личанка. Окрема подяка – волонтерам району, членам ГО «Боярка-АТО», учаснику АТО, раднику голови РДА Олександру Ткаченку та волонтеру, раднику голови райради Наталії Долговій.
   
  «Щиро дякую кожному жителю нашого району, який долучився до акції. Особливо хочу подякувати волонтерам, котрі незважаючи на роботу, святкові дні, відправилися на передову, аби передати воїнам шматочок свята», - зазначив Вадим Гедульянов.
   
  Завдячуючи згуртованості та небайдужості мешканців району вдалося зібрати провізії на дві відправки. Першу частину Мирослава Смірнова та волонтери районної організації «Гайдамацький край» та ГО «Боярка АТО» передали бійцям ще на минулому тижні. І вже сьогодні від стін районної ради відправилася друга частина.
   
  Адресні посилки відправили бійцям на передовій, мешканцям Києво-Святошинського району, які проходять службу в 25-му батальйоні «Київська Русь», батальйоні «Миротворець», 54 бригаді. Також волонтери передадуть допомогу в Харківський обласний військовий госпіталь ветеранів війни, де на лікуванні перебувають наші воїни.
   
  Дякуємо усім, хто не залишився байдужим! Адже, окрім традиційних великодніх продуктів, в зону АТО волонтери передали від жителів Києво-Святошинського району воду, крупи, цукор, макаронні вироби, чай і каву, солодощі, консерви, забезпечили коштами на паливо.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада