Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов: Забезпечити воїнів АТО передбаченими законом соціальними гарантіями – обов’язок

  В середу, 4 квітня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян, в ході якого він розглянув зверенння мешканців району. Питання стосувалися виділення земельних ділянок ветеранам АТО, розвитку інфраструктури і ремонту об’ктів соціального значення в населених пунктах пристоличного району.
   
  Найперше голова райради обговорив питання отримання земельних ділянок воїнами, з яким звернувся мешканець с. Бузова, ветеран АТО Євген Ганага. Як зазначив ветеран АТО, всього в їхньому селі проживає 41 воїн, і лише половина з них отримали землю. Інші ветерани отримали земельні ділянки, що не підходять ні для будівництва, ні для садівництва. По допомогу у вирішенні ситуації звернувся до голови районної ради.
   
  «Забезпечити воїнів АТО передбаченими законом соціальними гарантіями – наш обов’язок. Районна влада максимально приділяє увагу даному напрямку роботи, йде на зустріч сільським радам у питаннях введення в межі населених пунктів тих земельних ділянок, що в перспективі мають отримати ветерани», - зазначив Вадим Гедульянов та наголосив, що вирішення колективного звернення, яке мають підготувати ветерани АТО, триматиме на особистому контролі.
   
  Окрім того, питання, з якими зверталися києво-святошинці до очільника райради, стосувалися виділення матеріальної допомоги, ремонту доріг та об’єктів соціального значення, розвитку інфраструктури населених пунктів району.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада