Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Голова РДА Мирослава Смірнова прозвітувала про роботу у 2017 році

  Голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов взяв участь у виїзному засіданні колегії райдержадміністрації у Софіївській Борщагівці, в ході якого голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова презентувала комплексний звіт про роботу у 2017 році. В засіданні також взяв участь заступник голови райради Олександр Однороманенко. 
   
  Голова адміністрації доповіла про основні досягнення у таких сферах, як економіка, соціальний захист, охорона здоров’я, освіта, культура, спорт, ЖКГ, надання адмінпослуг. Також вона зосередила увагу на результатах співпраці з військовим комісаріатом, районним відділом поліції та підрозділом ДСНС. 
   
  «Райдержадміністрація ініціювала багато потужних і потрібних проектів, більшість із яких уже втілена в життя завдяки підтримці депутатського корпусу районної ради. Як і у попередні роки, основний пріоритет – соціальна сфера», – зазначила голова адміністрації, зупинившись на наймасштабніших проектах, які реалізовували в цьому році.
   
  Оснащення шкіл сучасним комп’ютерним обладнанням (у тому числі комплектами «Робоче місце вчителя»), запровадження інклюзивної освіти, реконструкція Хотівського і Шпитьківського дитсадків, закупівля сучасного медичного обладнання, будівництво Білогородської амбулаторії та унікальної спортивної арени у Вишневому, закупівля автомобілів для поліції та ДСНС – лише деякі з них.
   
  Наостанок Мирослава Смірнова зупинилася на бюджетних показниках. Та розповіла, що у 2017-му випробували новий формат співпраці з органами місцевого самоврядування, який показав, чи готові громади Києво-Святошинського району до децентралізації. «Наша мета – навчити ОМС працювати з бюджетними коштами і великими проектами», – наголосила вона.
   
  Матеріали самого звіту голови РДА доступні на офіційній сторінці райдержадміністрації за посиланням:
  http://ks-rda.gov.ua/zvit/
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада