Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відвідали виставку Заслуженого художника України Юрія Пацана

  З 20 березня у конференц-холі Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського відкрилася виставка живопису Заслуженого художника України, Почесного громадянина Києво-Святошинського району, лауреата премії імені Островського, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, волонтера на підтримку АТО Юрія Пацана. На персональній виставці  художника презентовано 33 картини, в яких живе щира душа митця і безмежна любов до рідного краю.
   
  Днями виставку відвідало керівництво району – голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов, начальник управління культури, національностей та релігій РДА Дмитро Гончаренко, які є давніми поціновувачами творчості відомого художника.
   
  «Приємно, що на виставку яка відкрилась в конференц-холі Національної бібліотеки України ім. Вернадського, приходять відвідувачі не лише в день відкриття. Радий бачити керівників свого району Смірнову М.М , Гедульянова В.Е. та Гончаренка Д.В... Дякую, за щирість...», - написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук відомий художник.
   
  У свою чергу керівництво району, подякували Юрію Пацану за його творчість, що надихає, та побажали йому наснаги, творчої радості, міцного здоров’я, нових творчих і професійних звершень.
   
  Як зазначає художник, своє натхнення він черпає у творах Левченка, Орловського, Пимоненка, Сошенка, Шевченка, Шишкіна. Творчість для митця – це не лише спосіб самовираження, а й щоденна духовна робота, якою він живе ще з 1999 року.
   
  Виставка талановитого художника триватиме до 1 квітня. Тож кожен охочий матиме можливість насолодитися творчістю Юрія Пацана.
   
   
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада