Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Голова райради провів особистий прийом громадян

  21 березня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян, під час якого обговорив з мешканцями району питання освіти, житлово-комунального господарства, будівництва, земельні та соціальні питання. Також звернення стосувалися допомоги незахищеним верствам населення і воїнам АТО.

  Найперше, обговорили прохання мешканців м. Боярка, які спільно з депутатом міськради Оксаною Бойко звернулися по допомогу у вирішенні питання будівництва дитячого майданчика між будинками по вул. Білогородській 19А та Білогородській, 17. Протягом кількох років ініціативна група батьків виступають з пропозицією будівництва необхідного дитмайданчика, але так і не знайшли підтримки у місцевої влади. На даний час, зібрано більше 120 підписів сімей, які проживають в цих будинках, та розроблено проект.

  У свою чергу депутат районної ради Андрій Вентов і представник батьківського комітету Боярської гімназії, звернулися з проханням виділити кошти на капітальний ремонт даху начального закладу. За їхніми словами, протікання даху спричинило підтоплення кількох класів. Очільник районної ради наголосив, що на останньому засіданні сесії були прийняті зміни до бюджету, де, зокрема, передбачено 400 тис. гривень на проектування ремонту покрівлі гімназії, та пообіцяв тримати це питання на особистому контролі.

  Крім того, на прийом прийшли постраждалі жителі району від забудовника «Дніпровський круг». Голова райради запевнив, що на сьогодні профільні структурні підрозділи райдержадміністрації займаються розробкою програми, що дозволить врегулювати дане питання. Він наголосив, що районна влада готова допомогти людям, але свої обов’язки має виконати Боярська міська влада. Без цього вирішити складну ситуацію, з якою вже протягом 11 років борються боярчани, просто неможливо. На наступному тижні запланована зустріч представників районної влади з постраждалими для обговорення проекту програми.

  Також Вадим Гедульянов розглянув звернення щодо виділення матеріальної допомоги на лікування, забезпечення медикаментами потребуючих, нарахування субсидії. Насамкінець, він поспілкувався з керівником ГО «Боярка-АТО» Віктором Саміленком щодо реалізації районної акції «Великодній кошик для бійця». Голова райради висловив готовність долучитися до проекту.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада