Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

    Увага! 1 квітня спливає термін подачі декларації про доходи для держслужбовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування

         Відповідно до роз’яснення Міністерства юстиції України стосовно деяких положень Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, закрема в частині подання декларацій депутатами місцевих рад, депутати місцевих рад, які не працюють на постійній основі у відповідній раді повинні подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік до кадрових підрозділів державних органів, підприємств, установ, організацій за місцем основної роботи.
         Депутати місцевих рад, які працюють в раді на постійній основі, є самозайнятими особами або пенсіонерами, - подають декларацію до апаратів відповідних рад або апаратів їх виконавчих комітетів.
         Просимо депутатів Києво-Святошинської районної ради до 1 квітня 2013 року подати до виконавчого апарату районної ради декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2012 рік.

    © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада