Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Відбулася 26 сесія Києво-Святошинської районної ради

  У середу, 28 лютого, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів засідання чергової двадцять шостої сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання, під час якої прийняли рішення про присвоєння звання «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району, затвердили ряд районних програм, зокрема, Програму місцевих стимулів для медичних працівників. В ході зсідання взяли участь заступники голови Києво-Святошинської райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, перший заступник голови райдержадміністрації Артем Кошик, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова, керівники структурних підрозділів РДА, відомств та служб.
   
  В цей день депутати підтримали питання про присвоєння звання «Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району Максиму Бутоліну та Анатолію Шафранському, які проявили мужність і самовідданість під час виконання бойових завдань. Максим Бутолін – доброволець 72 бригади, учасник АТО, захищав Донецький аеропорт, отримав інвалідність ІІІ групи внаслідок поранення.Анатолій Шафранський протягом двох років добровольцем брав участь в АТО (Горлівка, Ясинувате, Щастя, Станиця Луганська, Авдіївка).
   
  «В минулому році ми започаткували почесне звання для мешканців нашого району, які захищають територіальну цілісність та суверенність держави на сході. Відтепер, цих воїнів АТО заслужено буде внесено до Книги Пошани Герой-захисник Вітчизни» Києво-Святошинського району», - прокоментував прийняте рішення Вадим Гедульянов.
   
  Важливим питанням, яке підтримали депутати районної ради, стало затвердження винесеної РДА Програми «Місцевих стимулів для медичних працівників, які надають первинну медико-санітарну допомогу населенню Києво-Святошинського району Київської області» на 2018-2020 роки. Головною метою цієї Програми є вирішення питань щодо укомплектування медзакладів первинної ланки лікарями, покращення умов праці та заохочення лікарів та молодших медичних спеціалістів, наближення лікарів, за якими закріплене населення, до пацієнта. Адже недостатній рівень кадрового забезпечення є однією із причин гальмування подальшого розвитку медичної галузі, погіршення якості надання медичних послуг на первинному рівні.
   
  «Всім відомо, що молоді лікарі не хочуть іти працювати на периферію через малу зарплату, відсутність житла. Тому надання медичних послуг у селах практично завжди викликає незадоволення у людей. З допомогою цієї Програми ми плануємо заохотити професіоналів працювати в районі, надаючи їм певні преференції. Адже укомплектованість медзакладів району фаховими спеціалістами дозволить підвищити якість і швидкість надання послуг громаді. А це – одне з найгостріших питань, що турбує як громаду, так і районну владу», - звернувся до депутатів голова районної ради.
   
  Свою позицію щодо прийняття даної Програми висловила і депутат Олена Бебешко: «Всі ми бачимо необхідність прийняття районної програми підтримки медичної галузі, тому що проблема з великим відтоком медичних кадрів справді існує. Такі стимулювання мають позитивно вплинути на ситуацію». Також вона закликала керівників органів місцевого самоврядування долучитися до реалізації даної ініціативи та зі свого боку віднайти механізми заохочення молодих кадрів.
   
  Також в ході засідання депутати затвердили Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Києво-Святошинського району Київської області на 2018-2020 роки; Програму створення, використання та накопичення районного матеріального резерву для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Києво-Святошинському районі Київської області на 2018-2021 роки; Програму надання пільг з послуг зв’язку окремим категоріям громадян Києво-Святошинського району Київської області на 2018 рік; Програму розвитку Києво-Святошинської районної організації Товариства Червоного Хреста України на 2018-2020 роки; зміни до Програми охорони довкілля, поводження з твердими побутовими відходами та раціональним використанням природних ресурсів та інші важливі питання.
   
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада