Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Юні спортсмени з Боярки отримали нову спортивну форму

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов спільно зі заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайлом Лєзніком днями передали футбольним командам «Боярка» 2005 та 2008 років народження районної дитячо-юнацької спортивної школи нову спортивну форму. Урочистий захід відбувся у спортивному залі Боярської гімназії.
   
  «Приємно дарувати дітям приємні емоції, подарунки. І вдвічі приємніше це робити саме нашій гордості, нашим спортсменам, які незважаючи на ще зовсім юний вік прославляють район і своє місто, не сидять в гаджетах, а серйозно займаються спортом. Вірю, що нова спортивна форма стане талісманом для нових перемог та високих спортивних звершень. Ми й надалі будемо піклуватися, щоб наші спортсмени гідно презентували наш район на території області, України і світу», - зауважив голова райради. 
   
  У свою чергу заступник голови РДА від імені голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової звернувся до спортсменів та їх тренерів з такими словами: «Розвиток спорту – один із головних напрямків роботи для керівництва Києво-Святошинського району. Вже не вперше за кошти з районного бюджету закуплено форму, спортивний інвентар. Таку тенденцію плануємо зберігати. Молодим перспективним футболістам бажаємо нових спортивних досягнень, міцного здоров’я та достойно реалізуватися у спортивній кар’єрі».
   
  Відтак, того дня юні спортсмени ДЮШС отримали 40 комплектів футбольної форми, 4 спортивні костюми, дощовики, рукавиці для воротарів. Раніше в дітей був лише один комплект, а відтепер ці футбольні команди доукомплектовані формою. Як зазначив керівник районної ДЮСШ, депутат райради Вячеслав Отрішко, спортивний одяг для юних спортсменів важливо було придбати. Він та тренери команд подякували керівництву району за підтримку спорту та достойне оснащення спортсменів.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада