Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов: На районному рівні намагаємось максимально забезпечити ветеранів АТО всім необхідним

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов під час особистого прийому громадян, що відбувся у середу, 7 лютого, наголосив, що керівництво району на своєму рівні намагається максимально забезпечити ветеранів АТО всім необхідним, наприклад, безкоштовними ліками. Разом з тим, він висловив позицію, що питання допомоги ветеранам бойових дій мають вирішуватися комплексно.
   
  «Деякий час державна політика не була спрямована на розвиток української армії, тому відроджувати боєздатність прийшлось практично з нуля. Зараз ситуація налагоджується, але проблем все ж залишається багато, тому вирішувати їх потрібно комплексно. Ми на своєму рівні намагаємось максимально забезпечити ветеранів АТО всім необхідним. Наприклад, з районного бюджету виділені кошти на закупівлю ліків для воїнів, аби хлопці безкоштовно отримали належну медичну допомогу», - зазначив Вадим Гедульянов, спілкуючись з представниками громадської організації «Боярка-АТО».
   
  В цей день він передав ліки для воїна, боярчанина Сергія Щеголя, який після надскладної операції перебуває на лікуванні в Київській обласній клінічній лікарні. Про потребу в ліках Вадим Гедульянов дізнався від волонтера Наталії Долгової і вирішив оперативно допомогти. Окрім того, звернулася бабуся ветерана АТО з проханням допомогти у лікуванні її онука, який на даний час знаходиться у Боярці в Центральній районній лікарні Києво-Святошинського району. Одне зі звернень від військовослужбовця, учасника АТО, стосувалося виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку в с. Білогородка. Хоча і районна рада не має повноважень щодо виділення землі, Вадим Гедульянов пообіцяв допомогти.
   

  Також прийом очільника райради відвідав керівник об’єднання соціальних проектів «Отчий дім» Роман Корнійко. Обговорили вирішення проблеми безпритульності та сирітства, протидії підлітковій наркоманії та можливості створення Центру соціально-медичної реабілітації дітей з інвалідністю. В основі ідеї про відкриття такого Центру лежить комплексна допомога сім’ям, де виховуються діти з обмеженими фізичними можливостями. Попередньо, заклад буде розрахований на 200 дітей, які матимуть можливість отримати кваліфіковану медичну, психологічну, моральну підтримку. Голова райради зауважив, що такі ініціативи необхідно підтримувати, адже проблема гостра та важлива.
   
  «Я часто наголошую, що соціальні ініціативи від людей з активною громадською позицією – найнеобхідніші. Потреба створення в районі реабілітаційного центру для дітей з інвалідністю є, така ідея не нова. Але приємно, що є люди та організації, які готові з нашою допомогою втілювати її в життя», - додав він і прийняв запрошення від представників благодійного центру відвідати заклад та більш предметно поспілкуватися про майбутні проекти.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада