Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  На запрошення колективу Вадим Гедульянов відвідав боярський дитсадок «Даринка»

  2 лютого голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов на запрошення педагогів відвідав дошкільний начальний заклад «Даринка», що у м. Боярка. Він поспілкувався з колективом дитсадка, оцінив якість виконання ремонтних робіт у закладі та спільно з педагогами обговорив майбутні проекти.
   
  «Перш за все, щиро дякую усьому колективу цього чудового навчального закладу за благородну та надважливу працю, за те, що всім серцем вболіваєте за добробут дитсадка. Адже саме від вас залежить не лише навчальний та виховний процес, але й атмосфера в закладі. Ми ж намагаємось на рівні району створити комфортні умови для навчання дітей та праці для освітян. Але прекрасно розумію, що хочеться досягати ще більших результатів. Тому будемо активно працювати й надалі», - з такими словами звернувся до педагогів Вадим Гедульянов.
   
  Окрему подяку, як депутат райради від Боярки та мешканець міста, Вадим Гедульянов виразив члену своєї команди, відданій своїй справі людині, директору садочку Любові Дудніковій. У свою чергу колектив ДНЗ, зокрема завідуюча, подякували керівництву району за підтримку та допомогу в реалізації їхніх проектів. Адже завдяки коштам з районного бюджету протягом 2016-1017 років в цьому дошкільному закладі було проведено повну реконструкцію та утеплення фасаду будівлі, будівництво паркану та заміна даху.
   
  Голова райради обговорив з педагогами також і майбутні проекти. Він наголосив, що в цьому році буде збережена минулорічна тенденція в роботі, де в пріоритеті стояли розвиток освітньої, медичної та культурної галузей, соціальної сфери.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада