Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов: Районна влада категорично наполягає на збереженні мережі бібліотек

  Таку позицію висловив голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, відвідуючи Боярську міську бібліотеку для дорослих та дітей. Нещодавно з’явилися слухи, що бібліотеку міська влада планує перенести в інше приміщення чи забрати частину залів. Бібліотекарі побоюються, що під загрозою залишаються вони та їхні читачі. Голова райради вирішив особисто поспілкуватися з працівниками культосвітнього закладу, що знаходиться на балансі району, але орендує приміщення у Боярської міськради.
   
  «В мене особливе відношення до бібліотек, багато приємних дитячих спогадів пов’язані саме з цим місцем. Переконаний, що інтерес до книги зростатиме, тому не можна допустити закриття бібліотек. Районна влада витупає за збереження мережі. Але в цьому має бути зацікавлена не лише районна, а й міська влада. Я щиро дякую бібліотекарям, які мужньо відстоюють інтереси установи. Адже багато людей, наприклад пристарілих, рятуються книгою. Це – один з небагатьох безкоштовних закладів у місті», - зазначив голова райради.
   
  За словами завідувача міської бібліотеки Людмили Заєць, в цій будівлі вони знаходяться з 1991 року. Бібліотека займає весь другий та частину першого поверху по вул. Молодіжній, 77. На даний час, не продовжено договір оренди приміщення, що викликало занепокоєння у працівників закладу. До недавнього часу в приміщенні, де мав би бути читальний зал для дітей, розміщувався один з міських комунальних закладів, заливши після від’їзду кімнати в жахливому стані.
   
  У свою чергу Вадим Гедульянов наголосив, що районна влада буде відстоювати позицію щодо збереження мережі бібліотек по всьому району. Окрім того, він пообіцяв розібратися в ситуації щодо продовження оренди та зробить все необхідне, аби не допустити, щоб заклад перенесли чи забрали частину приміщень, навпаки, сприятиме ремонту залів.
   
  Варто зауважити, що в минулому році в районі жодна бібліотека не була закрита, а на оснащення мережі закладів (закупівлю нових книг, оргтехніки, меблів) було витрачено більше півмільйона гривень. Тенденція зберігатиметься і в цьому році. Заплановано закупити мультимедійне обладнання та двосторонні стелажі.
  Працівники установи зазначають, що інтерес до книги останнім часом значно зріс. Щомісяця вони приймають понад 1500 відвідувачів. Це – не лише учні ЗОШ №3 та №5, класичної гімназії, вихованці дитсадка «Спадкоємець» та інших закладів освіти, а й дорослі боярчани. Різноманіття книг дозволяє забезпечити кожного читача. Так, бібліотека має абонемент (де книги видаються додому) і читальну залу. Тут зібрані кращі книги, періодичні видання, газети та журнали. Фонд становить близько 32 000 примірників дитячої та дорослої літератури.
   
  Також започаткувано чимало патріотичних та освітніх заходів, проводяться різноманітні творчі вечори, зустрічі, поетичні читання. Принагідно, завбібліотекою запросила Вадима Гедульянова виступити перед дітьми на заході «Україна читає дітям».
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада