Вадим Гедульянов: Допомога соціально незахищеним верстам населення залишається пріоритетним напрямком роботи

  У середу, 31 січня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів особистий прийом громадян. Кабінет керівника райради відвідали києво-святошинці з питаннями щодо пенсійного забезпечення, виділення матеріальної допомоги, громадської безпеки.

  «Прикро констатувати, але часто на місцях людям не дають вичерпну інформацію, як вирішити їхні проблеми: чи то у пенсійному забезпеченні, чи в оформленні документів. Тому вони змушені шукати відповіді самостійно. Як і в минулому році ми продовжуємо надавати посильну допомогу жителям нашого району. Допомога соціально незахищеним верстам населення залишається пріоритетним напрямком роботи», - наголосив очільник Києво-Святошинської райради.

  Відтак, Вадим Гедульянов сприяв вирішенню звернення мешканки Боярки, яка більше п’ятнадцяти років тому отримала українське громадянство та не може оформити пенсійне забезпечення. Також було прийняте рішення надати матеріальну допомогу на лікування пенсіонера, поета, ветерана. Розглянули й можливість посилити охорону громадського правопорядку в одному з населених пунктів Києво-Святошинського району.

  Голова райради наголосив, що всі питання, з якими в цей день звернулися громадяни, будуть оперативно вирішені. 

   

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада