Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов нагородив учасників чемпіонату району з волейболу серед дівчат

  Цими вихідними в дитячо-юнацькій спортивній школі (ДЮСШ) Києво-Святошинського району відбувся районний зимовий чемпіонат з волейболу серед дівчат. В турнірі взяли участь 4 команди, а переможець представлятиме район в обласних змаганнях. Голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов привітав юних спортсменів та вручив нагороди учасникам змагань.
   
  «Спасибі спортсменам та їх тренерам за сильну і чесну гру. Змагання були справді видовищними. Дякую усім учасникам за емоції та адреналін, які панували у спортивному залі. Бажаю юним волейболісткам подальших успіхів у спортивній кар’єрі та нових перемог», - сказав Вадим Гедульянов. Також він подякував керівнику районної спортивної школи, депутату райради Вячеславу Отрішку за організацію змагань та підняття спортивного іміджу нашого району.
   
  В змаганнях взяли участь спортсмени відділень районної ДЮСШ з волейболу м. Боярка, с. Віта-Поштова, с. Музичі та с. Хотів. За результатами змагань, перше місце здобула боярська команда, на другому місці – спортсмени з Віти-Поштової, на третьому – хотівські атлети і на четвертому місці – волейболістки з Музичів.
  Усі команди отримали від голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової та голови Києво-Святошинської райради Вадима Гедульянова по 10 волейбольних м’ячів, щоб вдосконалювати свою спортивну майстерність, а відділення с. Музичі – ще й волейбольну сітку. Окрім того, в користування районної збірної з волейболу керівництво району передало 30 медболів.
   
  Команда-переможець представлятиме Києво-Святошинський район в обласному чемпіонаті з волейболу серед дівчат.
     
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада