Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відзначили віце-чемпіона Європи зі спортивного самбо, вишнівчанина Богдана Пушенка

Голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов вручили почесні відзнаки віце-чемпіону Європи зі спортивного самбо, спортсмену з м. Вишневе Богдану Пушенку та його тренеру Вячеславу Гостару.

Богдан Пушенко став срібним призером у категорії до 78 кілограмів чемпіонату Європи з самбо серед кадетів, який пройшов в грудні у хорватському місті Пореч. Юному спортсмену, учневі 11 класу Софіївсько-Борщагівської школи, всього 16 років, а він уже чемпіон України з боротьби самбо, срібний призер чемпіонату України з дзюдо, віце-чемпіон Європи з самбо.

«В цілому, я задоволений результатом. Звісно, хотілось стати першим, щоб прапор України висів на найвищій сходинці та на всю Європу лунав наш державний гімн. Але мені є куди рости. На наступних змаганнях докладу ще більших зусиль, щоб про спортивні досягнення моєї країни говорили у всьому світі. Дуже вдячний за відзнаку, підтримку та надану увагу зі сторони голови райради Вадима Гедульянова та голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової», - зазначив Богдан під час нагородження.

Тренер призера чемпіонату Європи Вячеслав Гостар з Вишневого – майстер спорту України, тренер-викладач вищої категорії. З 2007 року почав працювати в Києво-Святошинській районній ДЮСШ на посаді тренера-викладача на відділенні дзюдо. Зараз під його керівництвом тренується близько 100 дітей. Його учні стали переможцями та призерами чемпіонатів України, всеукраїнських та міжнародних турнірів (в Польщі, Німеччині, Румунії, Молдові, Білорусії, Росії).

У свою чергу, Мирослава Смірнова Вадим та Гедульянов привітали спортсмена та його тренера з високою нагородою міжнародного рівня, побажали їм ще більших звершень у професійній спортивній кар’єрі.

Загалом на чемпіонаті Європи зі спортивного самбо збірна команда України здобула 15 медалей – 1 золоту, 9 срібних і 5 бронзових. Це – другий результат за кількістю й якістю здобутих нагород. У командній першості хлопці посіли 2 місце, а дівчата – 3. У турнірі виступили 168 спортсменів із 18 країн.