Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Новий тир у Софіївсько-Борщагівському НВК облаштували за сприяння керівництва району

  Голова Києво-Святошинської РДА Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов разом із сільським головою Олесем Кудриком 28 грудня відвідали Софіївсько-Борщагівський навчально-виховний комплекс, де оглянули відремонтоване за кошти з районного бюджету приміщення, у якому здійснюватиметься допризовна підготовка учнів на базі школи. Тут на сьогодні відбувається облаштування повноцінного тиру.
   
  «Наразі працюємо над придбанням необхідного обладнання для тиру. Хороший ремонт вже є, але потрібно не затягувати, щоб тиром можна було якнайшвидше користуватися. Плануємо на найближчій колегії вже розглянути питання щодо виділення коштів на придбання зброї», – зазначила Мирослава Смірнова.
   
  У приміщенні також встановлено інтерактивне обладнання, відремонтовано кабінети для занять музикою і танцями. До того ж, оскільки приміщення напівпідвальне, встановлено потужну систему вентиляції.
   
  «Фактично предмет «допризовна підготовка юнаків» перестане бути теоретичним, а матиме прикладний характер. Створення умов для військово-патріотичного виховання дітей – важливий напрям роботи як райради, так і райдержадміністрації», – наголосив Вадим Гедульянов.
   
  Варто зазначити, що за кошти районного бюджету для потреб шкіл району було також придбано 10 комплектів обладнання, яке вже залучене до навчального процесу в межах військово-патріотичного виховання учнів.
   
  Разом із керівництвом району відвідав школу Олександр Ткаченко, радник голови РДА, учасник АТО і заступник голови ГО «Гайдамацький край».
   
  «Важливо, щоб діти вміли швидко і правильно вдягнути засоби захисту (зокрема протихімічного), стріляти, розбирати/збирати зброю тощо. Як учасник АТО буду радий передати школярам власний досвід», – зазначив Олександр Ткаченко.
   
  Крім того, керівництво району оглянуло відремонтовану шкільну актову залу, а також тематичні коридори, оформленням яких займалися як вчителі, так і учні та їх батьки.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада