Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Голова РДА і голова райради відвідали Тарасівський садочок, повністю оновлений за районні кошти

  21 грудня голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова та голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов особисто відвідали дитсадок у Тарасівці, на оновлення якого виділялися кошти з районного бюджету протягом останніх двох років. Також гроші з району пішли на благоустрій: на території садочка встановлені сучасні дитячі майданчики.
  «Для нас розуміння того, що фінансування, яке ми виділяли, пішло на створення комфортних умов для виховання і навчання дітей, – це найкращий новорічний подарунок. Задоволена, що Тарасівка змогла освоїти виділене фінансування, за рік бачимо конкретні результати роботи. Приємно вражена швидкістю та якістю виконаних робіт у цьому дитячому садочку, дякую директору за уважність і відповідальність. Проте вже маємо будувати плани на наступний рік, є ще дуже багато роботи у районі по соціальному напрямку, втілюватимемо нові масштабні проекти», – зазначила Мирослава Смірнова.
  Варто зазначити, що дитячий садок має два корпуси. Перша будівля збудована ще в 60-х роках, друга – у 1989-му. Загалом це перший капітальний ремонт для садочка.
  «Дуже важливо, коли місцева влада спільно з керівниками навчальних закладів переймаються ремонтними роботами, максимально вникають у процес, намагаються раціонально використовувати бюджетні кошти. Багато залежить від позиції і бажання людей на місцях. Саме місцева громада має бути зацікавлена в тому, аби її проекти якісно втілювалися в життя. А відремонтований дитячий садочок в Тарасівці – яскравий приклад плідної співпраці районної та місцевої влади. Ми й в наступному році будемо підтримувати подібні соціально важливі проекти», – сказав Вадим Гедульянов.
  У свою чергу сільський голова Володимир Сизон зазначив, що усі кошти, виділені з бюджету на потреи Тарасівки, освоєні. 
  «Фактично, в старій будівлі залишилися голі стіни, а новіша будівля пустувала тривалий час. Ми починали з нуля. А зараз з допомогою району та інвесторів тут завершується ремонт. Всі внутрішні роботи здійснені за кошти з райбюджету, в тому числі водопостачання, водовідведення, тепло, сантехніка, стіни, підлога, енергозберігаюче освітлення. Також зроблено ремонт в кабінетах логопеда, психолога, актовій залі, повністю відремонтований спортивний зал, харчоблок», – додав він.
  Ремонтні роботи йдуть швидкими темпами. До Нового року планують завершити і відкрити оновлені групи. Дві нові групи, які вміщають по 30 діток, вже функціонують.
  «Хочу щиро подякувати за таку допомогу. В цьому році зробили дуже багато. Змінили все ігрове обладнання на вуличних майданчиках. І збудували новий спортивний майданчик. За рік виконано капітальний ремонт груп. Без вас ми б цього не зробили ще багато років», – звернулася зі словами подяки до Мирослави Смірнової та Вадима Гедульянова завідувач садочка.
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада