Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов відкрили в Білогородці пункт екстреної медичної допомоги

  21 грудня голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов та голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги в с. Білогородка. Бригада екстреної медичної допомоги, крім жителів Білогородки, також буде обслуговувати села Шевченкове, Святопетрівське, Чайка, Гнатівка, Горбовичі, Бобриця. Окрім того, в цей день передали укомплектоване авто екстреної медичної допомоги.

  «Один з найкращих пунктів екстреної медичної допомоги в районі було збудовано протягом цього року. Ще 3 тижні тому дехто не вірив, що його завершать до кінця року. І ось сьогодні ми його урочисто відкриваємо. Щаслива, що нам разом вдається щороку відкривати медичні установи такого високого рівня комплектування та обслуговування. 

  Рада, що взаєморозуміння та співпраця дають хороші результати. В наступному році плануємо реалізувати в Білогородці ще один надважливий проект», - зазначила Мирослава Смірнова.

  Цей пункт екстреної медичної допомоги дозволить скоротити час доїзду та дасть можливість підвищити якість надання екстреної медичної допомоги населенню. Відтепер, час доїзду до найвіддаленішого будинку становить 15 хвилин при нормативі 20. Розрахована амбулаторія на 2 бригади. Вже функціонує одна бригада, а друга розпочне роботу по мірі укомплектування штату. Об’єкт є також стратегічно важливим, адже поряд Житомирська траса державного значення. У пункті ЕМД є маніпуляційна кімната, кімнати відпочинку для лікарів і медперсоналу, кухня.

  «Новий медичний заклад дозволить забезпечити жителів Білогородки і прилеглих сіл якісними медичними послугами, приблизить екстрену медичну допомогу до людей. Крім того, тут створені комфортні умови роботи і для медиків. В планах – будівництво амбулаторії. Наголошу, що і в наступному році медична та освітня галузі залишатимуться пріоритетними напрямками роботи для керівництва району», - відмітив Вадим Гедульянов.

  Керівники району подарували пункту екстреної медичної допомоги новий холодильник. У свою чергу сільський голова Максим Зуєв подякував голові райдержадміністрації та голові райради за підтримку та допомогу у відкритті медустанови.

  За словами начальника відділу охорони здоров’я РДА Романа Ляви, пункт оснащений електрокардіографом ЮКАРД з вбудованою телеметричною системою, що дозволяє передавати кардіограми пацієнтів в Київський обласний кардіологічний диспансер і протягом 10-20 хвилин отримувати заключення лікаря-кардіолога; апаратами для проведення фізіотерапевтичних процедур, для штучної вентиляції легенів Амбу; лабораторним обладнанням: апаратами для визначення рівня гемоглобіну, глюкози в крові; фотометром, біологічним мікроскопом з цифровим окуляром, лабораторною витяжною шафою; в достатній кількості забезпечується медикаментами. Лікарі отримали сумки, укомплектовані необхідними медичними приладами та лікарськими засобами.

  Крім того, у Білогородці на сьогодні активно ведеться будівництво нового приміщення для розміщення амбулаторії загальної практики-сімейної медицини для покращення якості та своєчасності надання медичної допомоги населенню. Адже, згідно офіційних даних, в селі зареєстровано 9874 особи, хоча фактично проживаючого населення близько 15 тисяч, тому наявні медзаклади не задовольняють потреб усіх жителів.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада