Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  В боярському дитсадочку «Казка» при фінансуванні району відкрили вже другу інклюзивну групу

  Напередодні Дня Святого Миколая, 18 грудня, голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов спільно зі заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Михайлом Лєзніком і міським головою Боярки Олександром Зарубіним відкрили нову інклюзивну групу в дошкільному навчальному закладі «Казка» у м. Боярка. Капітальний ремонт приміщення було виконано при фінансуванні з районного бюджету.

  «Питання інклюзії дуже актуальне зараз. Для районної влади важливо максимально задовільнити освітні запити дітей з особливими потребами. Кожна дитина має отримати освіту, соціалізуватися, її права не мають бути обмежені. Ми дуже багато уваги приділяємо розвитку освітньої галузі в районі. В наступному році цей напрям залишиться в списку пріоритетних. Адже показник розвитку суспільства – саме духовний розвиток, де для всіх людей створені комфортні умови для життя, навчання, відпочинку», - зауважив Вадим Гедульянов. Також голова райради подякував педагогам за віддану титанічну працю.

  За словами директора навчально-виховного закладу Галини Косовської, зараз тут виховуються 234 дитини, хоча початково заклад був розрахований на 135 місць. Тут навчаються діти від 2 до 7 років, функціонують 6 груп загального розвитку і дві інклюзивні групи (для дітей з особливими освітніми потребами від 4-8 років). Першу в районі інклюзивну групу було відкрито саме тут 3 лютого 2017 року. На даний час, інклюзією охоплено 5 вихованців дитсадку. Завідуюча дитячим садком розповіла, що відкриття нової групи дозволить дитячому садку прийняти ще 30 дітей. Вона подякувала голові РДА та райради за підтримку. Адже ще нещодавно садок хотіли закрити. І лише принципова позиція керівництва району дозволила зберегти садочок, де сьогодні стільки уваги приділяють інклюзивній освіті.

  «Протягом року в цьому дошкільному закладі відкрито вже другу інклюзивну групу. В даному напрямку ми робимо значні кроки, щоб кожна дитина, яка має особливі потреби, була охоплено інклюзивною освітою. Це – принципова позиція голови райдержадміністрації Мирослави Смірнової. Зараз ситуація в матеріально-технічному забезпеченні навчальних закладів району значно покращилася, зроблено хороший старт і ми намагаємось тримати швидкий темп», - зазначив Михайло Лєзнік.

  Нова дитяча група «Веселка» обладнана всім необхідним для навчання дітей, облаштовано навчальну й ігрову зони, спальну та туалетну кімнати, спортивний куточок, методичний кабінет, кабінет вчителя-логопеда та психолога. Її вже обладнано меблями та м’яким інвентарем. Ожили й розписані рукою художника стіни. Нова група має окремий вихід з просторою терасою.

  Тим часом маленькі вихованці садочку «Казка» підготували для гостей святковий концерт з віршами, піснями й танцями.

   
  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада