Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вихідні без війни - найкращий подарунок для дітей із зони АТО


  5 грудня запам'ятається дітлахам із Красногорівки надовго. На запрошення голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової 50 школярів та 5 педагогів з Донецької області приїхали до Києво-Святошинського району. У цей день вони відвідали Природознавчий музей, взяли участь у квестах і майстер-класах, які підготували учні та вчителі Боярського колегіуму, а також відвідали маленький дитячий рай у районі - Отчий дім. Щасливі вихідні для діток допоміг також організувати голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов.
  "Ми говоримо про те, що діти мають довше залишатися дітьми. Але тут інша ситуація - цих дітей змусила подорослішати війна. Зараз же ми хочемо показати цим маленьким українцям, що тут їм раді, їх дуже чекають і готові допомогти. За цей день, проведений разом, можу сказати одне - Україна єдина у серцях і душах її громадян, де б вони не були", - сказала Мирослава Смірнова.
  Слова невимовної вдячності керівництву району висловили гості. "За тривалий час ми вперше відчули, що дійсно комусь потрібні. Сподіваємося, це не остання наша зустріч", - подякували вчителі.


  У свою чергу Вадим Гедульянов зазначив, що сьогодні немає чужих дітей. "Усе, що турбує маленьких українців, має турбувати нас. Я щасливий бути тут, бачити усмішки щасливих дітей, це неймовірні емоції. Сподіваюся, такі заходи стануть доброю традицією у нашому районі", - додав він.
  А вже ввечері у по-сімейному затишній атмосфері Мирослава Смірнова та Вадим Гедульянов привітали одну з маленьких гостей з Днем народження святковим тортом і подарунками.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада