Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Президія райради погодила порядок денний чергової 25 сесії Києво-Святошинської районної ради

  Голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов провів засідання Президії районної ради. Під час засідання, в ході якого взяли участь члени Президії, заступники голови райради Олександр Однороманенко та Дмитро Гусятинський, заступник голови райдержадміністрації Михайло Лєзнік, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова, погодили порядок денний сесії.

  Вадим Гедульянов наголосив, що винесені на розгляд питання пройшли погодження профільних комісій. Члени Президії погодили перелік питань, що будуть винесені на розгляд чергової двадцять п'ятої сесії Києво-Святошинської районної ради VII скликання.

  Відтак, в цей день було погоджено питання про районний бюджет Києво-Святошинського району на 2018 рік; затвердження Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району на 2018 рік; районної комплексної Програми підтримки сім`ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2022 року; Районної програми компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним або повітряним, або залізничним, або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 та 2 категорій; Районної програми «Турбота» на 2018-2020 роки; Районної програми з питань надання соціальної та правової допомоги особам, які брали участь в АТО, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та не є військовослужбовцями, їх сім’ям, особам, які виявили бажання проходити військову службу у ЗСУ за контрактом та зареєстровані в населених пунктах району; Районної програми з питань надання одноразової адресної соціальної матеріальної допомоги дітям з інвалідністю, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях, які проживають на території району; Програми «Діти України» на 2018-2023 роки; створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Києво-Святошинського району Київської області» та інші. Окрім того, погодили ряд земельних питань.

  Нагадаємо, засідання чергової двадцять п’ятої сесії Києво-Святошинської районної ради VІІ скликання відбудеться 19 грудня 2017 року.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада