Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Бюджетна комісія районної ради схвалила проект районного бюджету на 2018 рік

  Постійна комісія Києво-Святошинської районної ради з питань планування бюджету, фінансів, податкової політики, соціально-економічного розвитку та інвестицій під час засідання 15 грудня схвалила поданий райдержадміністрацією проект бюджету на 2018 рік. Документ буде винесено на розгляд 25 чергової сесії районної ради. В ході засідання взяли участь голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов, заступник голови райради Олександр Однороманенко, заступник голови РДА Михайло Лєзнік, начальник управління фінансів РДА Наталія Краснощокова.

  Відтак, члени постійної комісії, Олена Бебешко, Євген Спіров, Сергій Заблоцький, під головуванням Олександра Паламарчука погодили проект районного бюджету, Програми економічного, соціального та культурного розвитку Києво-Святошинського району Київської області на 2018 рік, соціальні програми «Турбота», «На зустріч дітям», «Діти України», програми допомоги воїнам АТО, військовослужбовцям та їх родинам, людям з інвалідністю та інші програмні документи, подані райдержадміністрацією.

  «Документ про районний бюджет, за яким наш район буде жити весь наступний рік, – реальний та збалансований. Вже в наступному році плідно будемо працювати над деталізацією бюджету розвитку. Він має бути максимально продуманий та ефективний», -прокоментував проект райбюджету на наступний рік голова районної ради.

  Як зазначила начальник управління фінансів РДА, в районному бюджеті передбачене забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами тощо. Також в документі збережені пільги усім соціально незахищеним категоріям населення.

  Крім того, депутати подякували райдерадміністрації за плідну та оперативну роботу.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада