Сторінки
Поиск - Категории
Контакти
Контент
Стрічки новин
Поиск - Метки

  Вадим Гедульянов взяв участь в засіданні постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму

  13 грудня голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов взяв участь у засіданні постійної комісії районної ради з питань освіти, науки, культури, духовності, історії, спорту та туризму. В ході засідання депутати погодили важливі освітні та соціальні програми, що були подані райдержадміністрацією, підводили підсумки року, що завершується, та обговорювали плани на наступний рік.

  Члени комісії, Вячеслав Отрішко, Володимир Табачин, під головуванням Тамари Бігун схвалили проекти програм та рекомендували голові райради винести їх на розгляд чергової 25 сесії районної ради, що відбудеться 19 грудня.

  «В цьому році спільно з райдержадміністрацією реалізовано багато інфраструктурних проектів, в тому числі дійсно унікальних. Маємо дуже багато планів та ідей і на наступний рік. Плануємо закцентувати увагу на розвитку галузі освіти, охорони здоров’я, соціальному захисті населення і культурі. Чимало інфраструктурних проектів теж чекають на реалізацію. Переконаний, нам вдасться втілити їх в життя. Запрошуємо усіх до співпраці», - зауважив Вадим Гедульянов та подякував членам комісії та її голові за плідну роботу та конструктивну співпрацю на розвиток громади.

  Відтак, в цей день депутати погодили проект районної комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2022 року, районну Програму «Діти України» на 2018-2023 роки, створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Києво-Святошинського району Київської області», а також розглянули звернення спортивного клубу «Олімп» щодо популяризації здорового способу життя.

  Варто зазначити, що Інклюзивно-ресурсний центр створюється з метою забезпечення дітей з особливими потребами від 2 до 18 років освітніми потребами шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічної допомоги та кваліфікованого системного супроводження. Перший такий центр в нашому районі буде створено в м. Боярка.

  Як нагадала Тамара Бігун, 2017 рік в Києво-Святошинському районі був, фактично, визнаний Роком фізкультури та спорту. Впродовж року в районі було зведено чимало спортивних майданчиків, досить велику кількість коштів було направлено на розвиток інфраструктурних об’єктів спортивної галузі.

  Окрім того, за пропозицією голови районної ради, члени комісії запропонували створити спільну робочу групу райради та райдержадміністрації щодо розробки Комплексної програми розвитку спорту в Києво-Святошинському районі. Найближчим часом буде сформований її склад для напрацювання важливої програми. Таким чином, освіта та спорт і надалі залишатимуться пріоритетними галузями розвитку у Києво-Святошинському районі.

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада