Шановні колеги, керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування!

  Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

  Нині Україна проходить надскладний шлях – розбудови демократичної європейської країни. І саме в реаліях сьогодення досягнути успіху неможливо без розвитку дієздатного місцевого самоврядування. Країна, поруч з економічними реформами, потребує подальшого розвитку і зміцнення самоврядних органів. Адже саме на представників місцевої влади покладена відповідальність за соціально-економічний розвиток громад, за добробут їх жителів.

  Це свято об’єднує людей, які присвятили своє життя розвитку громад, лідерів громадської думки, небайдужих та сміливих громадян. Саме Вам громада через вибори, як вияв довіри, доручила представляти свої інтереси. Тож нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів у найскладніших ситуаціях.

  Від усього серця бажаю міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, сумлінне виконання професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку Ваших територіальних громад, відродженню українських міст, сіл і селищ, зміцненню авторитету нашої держави в європейській спільноті. Миру, затишку, благополуччя Вашим родинам.

  З повагою
  Голова Києво-Святошинської райради                                    Вадим Гедульянов

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада