Свято сильних духом: Вадим Гедульянов привітав людей з інвалідністю

  Цієї неділі, 3 грудня, країна відзначила Міжнародний день людей з інвалідністю. В Боярці людей з особливими фізичними потребами вітали святковим концертом, грамотами, подарунками. До вітань долучилися голова Києво-Святошинської районної ради Вадим Гедульянов та депутат райради В’ячеслав Отришко.

  «За статистикою в Україні більше 2 млн 800 тис. людей з інвалідністю. Вони потребують належного до себе відношення, хочуть вільно пересуватися, вільно відвідувати кінотеатри, адмінбудівлі, концерти. Конституція України та її Закони покликані сприяти цьому. Для районної влади це питання завжди актуальне, в напрямку створення комфортних умов для людей з особливими потребами постійно приймаються профільні програми. Для мене надзвичайно важливо і приємно бути сьогодні разом з вами. Також прийміть вітання від голови Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослави Смірнової.  Щиро бажаємо усім здоров’я міцного, терпіння, мудрості та Божих благословень», - зазначив Вадим Гедульянов.

  Захід з нагоди відзначення Дня людей з інвалідністю підготувала громадська організація «Фіміам». ЇЇ було створено нещодавно, але вже за короткий час свого існування люди з інвалідністю об’єдналися навколо спільної ідеї. Допомога один одному, проведення культурно-масових, реабілітаційних та навчальних заходів – цим щодня живуть люди з інвалідністю, які входять до організації.

  Голова ГО «Фіміам» Олена Самойленко подякувала керівництву району, небайдужим людям за підтримку, допомогу та сприяння в проведенні заходів для інвалідів. «Мене переповнює радість, що за такий короткий час ми активно стартували в роботі і вже сьогодні видні наші спільні результати. Приємно, що організацію людей з інвалідністю чують представники районної влади. Нас розуміють і допомагають. Впевнена, це сприятиме досягненню всіх намічених планів», - додає вона.

  Примітно, що ведучою святкового концерту стала Ольга Космачевська – член параолімпійської збірної України з плавання, бронзовий призер параолімпійських ігор. Серед гостей – заступник Всеукраїнського об’єднання людей з інвалідністю Петро Долот, представники організацій для інвалідів з всієї області, люди з інвалідністю, громадські активісти, артисти, священнослужителі, діти та молодь. 

  © 2018 Києво-Святошинська Районна Рада